Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu!

Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ üzere servislerini kullanıcılara sunan Turkcell’in dijital servislerinden Yaani isimli arama motorunun mail servisi YaaniMail kullanıma sunuldu.

Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu!

2017 yılında yerli arama motoru olan Yaani’yi tanıtan Turkcell, Bip, Lifebox, Dergilik, Tv+ üzere birçok yenilikçi servisin akabinde yeni bir servis hizmetini daha kullanıcıları ile buluşturdu. En yeni teknolojileri ve servisleri kullanıcıları ile buluşturan Turkcell, servisleri ortasına bir mail servisi ekledi. Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalacak ilkesi ile geliştirdiği servislerini kullanıcılarına sunan Turkcell, YaaniMail servisi ile bu prensibinde kararlı olduğunu gösteriyor.

Ataç Tansuğ tarafından gerçekleştirilen özel bir tanıtım toplantısı ile kullanıma sunulan YaaniMail servisi web, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirilerek kullanılabiliyor. Bireysel kullanıcılar için YaaniMail servisi fiyatsız ve 2 GB’lık kotayı kullanıma sunuyor. Epeyce sade bir dizayna sahip olan Turkcell’in yeni servisiYaaniMail ile kullanıcılar 50 MB büyüklüğünde evrakları gönderebiliyor ve tıpkı anda 50 farklı e-posta adresine mail gönderimi gerçekleştirebiliyorlar.

Turkcell yerli servisleri yaygınlaştırmayı hedefliyor

Dünya çapında kullanılan birçok farklı platform ve servis üzerinden kullanıcıların bilgilerinin çalınması durumu ülkelerin kendi uygulama ve servislerini geliştirmelerinde tetikleyici tesir yaratmaya devam ediyor. Yeni teknolojilerin ülkemize ulaşmasında büyük tesir sahibi olan ve Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalacak ilkesine sahip olan Turkcell, YaaniMail servisinde 1 yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu