Vivo APEX 2020 MWC’de tanıtılacak!

BBK Electronics’in yan kuruluşu olan, Çin merkezli teknoloji devi Vivo‘nun, APEX 2020 konsept telefon modelinin tanıtım tarihi muhakkak oldu. 

Vivo APEX 2020 MWC’de tanıtılacak!

Çerçevesiz, fütüristik bir dizayna, yüksek ekran oranına, güçlü art kameralara, açılır selfie kamerası ve daha fazlası üzere özelliklere sahip olan Vivo APEX 2020 konsept modelin tanıtım tarihi açıklandı. Basın kuruluşlarına gönderilen davet görselinin sızdırılmasıyla ortaya çıkan tanıtım aktifliği, 23-24 Şubat tarihleri ortasında MWC’de gerçekleşecek.

BBK Electronics’in yan kuruluşu olan, Çin merkezli teknoloji devi Vivo, hatırlarsınız ki; 2019 yılında tam 7 adet model tanıtmıştı. Vivo, bu yıl da yeni modelleri ile pazara hayli savlı bir giriş yapacağa benziyor. Zira ürünlerini yenilikçi yaklaşımla hazırlayan şirketin piyasaya sürdüğü modeller olsun, konsept modelleri olsun birçok kullanıcı tarafından epeyce beğeniliyor.

İlk olarak 2018 yılında tanıtılan APEX konsept model, pop-up ön kamera ve ekrandan parmak izi okuyucu teknolojileriyle adeta göz kamaştırmıştı.

2019 yılında ise 5G desteğiekran içi hoparlör ve neredeyse tüm ekranı kapsayan parmak izi okuyucusu ile bizleri karşılayan APEX konsept modeli birçok kullanıcının dikkatini çekmiş ve de epey beğenilmişti.

Benzer formda her yıl tanıtılan APEX konsept modelleri, daima olarak ileri teknoloji yenilikler içermeye devam ediyor. Çünkü bunu firmanın basın kuruluşlarına gönderdiği davet görselindeki Empower the Next (Bir Sonrakine Güç Verin) sloganından varsayım edebiliyoruz. Bu slogan yeni modelin bir evvelki modellere nazaran daha güçlü, gelişmiş ve yenilikçi model olacağının adeta sinyalini veriyor.

Başa dön tuşu