WhatsApp’ta kendine mesaj atmak isteyenlerin işi kolaylaşıyor

WhatsApp’ta kendi kendine ileti atmak isteyenler için bir takviye olmasa da yeni Beta testlerinde bu süreç kolaylaşıyor. İşte ayrıntılar.

WhatsApp için yeni beta sürümü yayınlandı. Kullanıcıların not almak, kıymetli dataları saklamak ismine kendi kendine ileti atmak istemesi yaygın bir davranış. Bunun için öteki bir numara ile küme oluşturan kullanıcılar, daha sonrasında öteki kullanıcıyı kümeden atarak kümede tek başına kalarak bu özellikten yararlanmaya çalışıyordu. Büyük beklenti haline gelen özellik için WhatsApp’tan resmi adım geldi.

WhatsApp’ta kendine ileti atmak kolaylaşıyor

WhatsApp beta sürümünde kullanıcıların kendine bildiri etmesi çok daha kolay hale geldi. Kullanıcıların yeni sürümde tek yapması gereken bireyler listesinde yer alacak kendini seçerek ileti göndermek. “Kendinize ileti atın” kapsamında kullanıcılara bireyler listesinde gösterilecek seçenek, kendine ileti göndermek isteyenlerin işini kolaylaştıracak.

Eşlik modu

Companion Mode olarak isimlendirilen eşlik modu, WhatsApp’taki kullanımı kolaylaştıracak bir başka özellik. Çünkü kullanıcıların sohbet geçmişi dahil olmak üzere WhatsApp bilgilerinin hesaptan yeni bir aygıta aktarılması bu mod ile sağlanacak.  Potansiyel olarak her iki özelliği de denemek istiyorsanız Google Play Beta Programına katılmanız gerekiyor. Beta kaydı sonrasında ise WhatsApp 2.22.24.18 sürümünü yüklemeniz kâfi.

Android için WhatsApp indir

iOS için WhatsApp indir

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu