Xiaomi Black Shark 3, 16 GB RAM ile geliyor!

Xiaomi’den oyunculara müjdeli bir haber var. Xiaomi’nin oyunculara yönelik geliştirdiği akıllı telefon serisinin yeni üyesi olan Xiaomi Black Shark 3 hakkında çıkan yeni bilgiler doğruysa, cihaz 16 GB RAM’e sahip olacak!

Xiaomi Black Shark 3, 16 GB RAM ile geliyor!

Bilindiği üzere akıllı telefonlardaki RAM kapasitesi şu an 12 GB düzeyinde. Lakin yakın bir zamanda Xiaomi Black Shark 3 ile 16 GB RAM’e sahip birinci modeli piyasada görmek mümkün olacak. Aygıt bu manada oyuncuların bilhassa tercih edeceği aygıtların başında gelmesi bekleniyor. Savlara neden olan bilgiler Çinli bir sertifika sitesinden elde edilen SHARK KLE-AO model numaralı bir aygıttan geliyor. Ortaya çıkan bu sızıntıya nazaran aygıt tıpkı zamanda 5G desteğini de destekliyor olacak.

Aynı vakitte 2K çözünürlükte en az 90 Hz ve 6,39 inç FHD ekran boyutuna sahip olması beklenen aygıt, gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak.  Ayrıca aygıtın pil kapasitesi de 4700 mAh olacak. Aygıt bu anlamda dünyanın birinci 16 GB RAM belleğine sahip akıllı telefonu olma unvanına kavuşacak.

Diğer özellikleri ile ilgili bilgilerin şimdi ortaya çıkmadığını ve derlediğimiz bilgilerin sızıntılardan ve ortaya atılan tezlerden oluştuğunu belirtelim. Aygıt hakkındaki bilgiler resmiyet kazandığında siz kıymetli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu