Xiaomi Buds 4 üst düzey özelliklerle geliyor

Uzun vakittir isminden kelam ettiren Xiaomi’nin yeni kulaklık modeli Xiaomi Buds 4 , tam kablosuz kulak modeli olup, güçlü özellikler ile geldi.

Pek çok kişinin dikkat ettiği faal gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra güçlü rüzgar engelleme ve yapay zeka üzere çeşitli özellikleriyle kusursuz bir kullanım sunuyor. Xiaomi Buds 4 fiyat bilgisi ve özellikleri için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Çin merkezli akıllı aygıt üreticilerinden Xiaomi’nin yeni tam kablosuz kulaklığı Xiaomi Buds 4, Pro modelin kırpılmış versiyonu olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Buna karşılık ses kalitesinin Pro modeline yakın düzeyde tutulması için pek çok özelliğe sahiptir.

 

Xiaomi Buds 4 özellikleri ve fiyatı aşikâr oldu

Xiaomi Buds 4, geçtiğimiz yıl sunulan modele nazaran değerli iyileştirmeler kullanıcıların karşısına çıkıyor. Çift manyetik şoför tasarımı grafen özelliği ile desteklenirken, Hi-Res kablosuz ses sertifikası ve CD kalitesinde ses için LHDC 5.0 sertifikası da bulunuyor. Kulaklığın faal gürültü engelleme özelliği gürültünün şiddetine nazaran seviyeyi ayarlar ve büsbütün şeffaf bir ses sunabilir.

3 tane mikrofon yapay zeka takviyesi ile güçlü rüzgar engelleme özelliğine sahip olan Xiaomi Buds 4, Bluetooth 5.3 özelliği sayesinde birebir anda 2 aygıta bağlanabiliyor. Su suçlamalarına yahut tere karşı sağlam gövde yapısıyla dikkat çeken Xiaomi Buds 4, dış kısmında dokunmatik denetim tuşlarına sahiptir. Eser tek şarj ile ANC kapalı olarak 6 saate kadar kullanım ve kutusu ile 30 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Xiaomi Buds 4 kablosuz kulaklık modeli için 99$ fiyat etiketi hazırlanmıştır. Xiaomi Buds 4 hakkında elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlı olup, yakın vakitte kullanım tecrübelerine nazaran farklı bilgiler de elde etmek mümkün olabilir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu