Xiaomi’den Ankara mağazası açılışı ile ilgili açıklama

Xiaomi’nin Türkiye’de açtığı mağazaların sayısı giderek artıyor. Bu kapsamda firmanın dün yapacağını duyurduğu mağaza açılışı yaşanan izdiham ve ağır ilgi nedeniyle ertelenmişti. Firma bugün basına gönderdiği açıklama ile kampanyanın kapsamını genişlettiğini ve 15 gün boyunca devam edeceğini duyurdu.

Xiaomi’den Ankara mağazası açılışı ile ilgili açıklama

İşte Xiaomi’nin Teknolojioku’ya gönderdiği açıklama:

ANKAmall’da açılışını gerçekleştirecek olan Mi Store, ağır ilgi karşısında açılışı erteledi, kampanya kapsamını genişletti…

ANKAmall’da gerçekleşecek açılış sonrası faaliyete başlayacak olan Mi Store mağazası, Ankaralıların ağır ilgi ve iştirakiyle karşılaşınca açılışı erteleyerek açılışa özel kampanyalarını da 15 gün boyunca sürdürme kararı aldı.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’da kapılarını açacak olan Mi Store, Ankaralıların büyük ilgisi ile karşılaştı. Xiaomi markasının Evofone bünyesindeki 4’ncü mağazasının açılışı ağır ilgi ve iştirak nedeniyle ertelendi. Mi Store ile tanışmayı heyecanla bekleyen Ankaralılara açılışa özel kampanyaların 15 gün devam edeceği muştusu verilirken mağaza yetkilileri tarafından yeni açılış tarihinin daha sonra duyurulacağı bildirildi.

Başa dön tuşu