Xioami’nin Ankara’daki mağaza açılışı iptal edildi!

Xiaomi, Ankara AnkaMall AVM’de Mi Store mağazasının açılışını ağır ilgiden ötürü iptal ederek ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı.

Xioami’nin Ankara’daki mağaza açılışı iptal edildi!

Sattığı eserlerdeki fiyat performans istikrarını çok düzgün ayarlayan Xiaomi, ülkemizde de uygun fiyatlı eserlerini açılışını gerçekleştirdiği kendi mağazalarında satmaya başladı. Çinli şirket mağaza açılış günlerinde özel indirimleri kullanıcılara sunuyor.

Ülkemizde açtığı mağazalara ağır ilgi gösterilen Xiaomi, Evofone bünyesinde yer alan 4. Mağazasının açılışını Ankara AnkaMall AVM’de gerçekleştireceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Ama  izdihamdan ötürü açılış gerçekleştirilemedi. Xiaomi yetkilileri tarafından süreksiz olarak kapatılan mağazanın önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor. Xiaomi’nin Mi Store Türkiye Instagram hesabından yapılan açıklama ile mağaza açılışının iptal edildiği duyuruldu.

Mi Store Türkiye Instagram hesabından yapılan açıklamada “Açılışımız yaşanan çok izdiham nedeniyle iptal edilmiştir. Açılışa özel kampanyalarımız 15 gün boyunca geçerli olacak halde tekrar organize edilip, bu husus ile ilgili ikinci bir duyuru yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.

Ankara AnkaMall AVM Mi Store açılışı ne vakit olacak?

Beklediğinden çok daha fazla ilgi ile karşılaşan Çinli şirketin birçok akıllı telefon ve teknolojik eserlerde yapacağı indirimleri ve açılışa özel belirlenen kampanyaları 15 gün boyunca olacak halde tekrar organize edeceği belirtildi. Açılışla ilgili olarak resmi duyuruları takip etmek isterseniz Xiaomi’nin Mi Store Türkiye Instagram hesabını da takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu