Yeni Clio E-Tech ve yeni Captur E-Tech Plug-in geliyor

Renault Kümesi, hibrit versiyonlar ile birlikte pazarın en geniş elektrikli araç eser gamını sunuyor: Yeni Clio E-TECH ile “full hibrit”, Yeni Captur E-TECH Plug-in ile “full plug-in hibrit” ve Yeni ZOE ile “%100 elektrikli”. Yakın bir vakitte Megane E-TECH Plug-in versiyonunun da eklenmesi ile müşteriler, gereksinimlerine en uygun arabası seçebilecek. Hibrit seçenekleri ile CO2 emisyonları ve uzun seyahatlerde bile yakıt tüketimi azaltılıyor.

Yeni Clio E-Tech ve yeni Captur E-Tech Plug-in geliyor

Yeni Clio E-TECH, kent içi kullanımının yüzde 80’ini büsbütün elektrik modunda gerçekleştirerek termik bir motora kıyasla kent içi kullanımda yüzde 40’a kadar yakıt tasarrufu sağlıyor. Yeni Captur E-TECH Plug-in 135 km/sa azamî süratte karma kullanımda (WLTP) 50 kilometre, kent içi kullanımda ise (WLTP şehir) 65 kilometre boyunca %100 elektrikle kullanılabiliyor.

Renault’nun %100 elektrikli ve termik motorlu B segment eser gamına ek olarak, Yeni Clio E-TECH ve Yeni Captur E-TECH Plug-in hibrit motorlar, her muhtaçlığa uygun özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu segmentte müşterilerin beğenisine sunulan hibrit versiyonlarla birlikte, artık elektrikli araba tecrübesi daha erişilebilir hale geliyor.

Renault’nun pazara sunduğu yeni hibrit motorlar, İttifak’ın tecrübe ve sinerjisine dayanıyor. Renault Kümesi, 2022 yılına kadar %100 elektrikli 8 model ve hibrit & şarj edilebilir hibrit 12 modeli eser gamına ekleyecek.

Başa dön tuşu