Yeni nesil temizlik robotu: Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid

Yıkanabilir hepa filtre, ekstra vakum gücü, ayarlanabilir paspas, haritalama ve lazer teknolojisiyle bu yeni akıllı robot süpürge, hayatına daha fazla konfor ve kolaylık katmak isteyenler için ülkü bir eser.

Yeni kuşak paklık robotu: Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid

Anker’in yeni akıllı robot süpürgesi Eufy RoboVac L70 Hybrid; 2200 Pa güçlü emiş gücü, ayarlanabilir paspas, yıkanabilir hepa filtre, ekstra vakumlama gücü, lazer teknolojisi üzere özellikleriyle dikkat çekiyor.

Geleneksel paklık anlayışının ötesine geçen akıllı robot temizleyici, ihtiva ettiği teknolojilerle paklığa yeni bir mana katıyor. Çok taraflı kullanım özelliği bulunan L70 Hybrid robot süpürge, günlük konut işlerinin sıkıcı rutininden kurtulmaya ve vakitten tasarruf etmeye de imkan tanıyor. Vaktin değerini bilen ve vakitten tasarruf etmek isteyen, bilhassa de evcil hayvan besleyen kullanıcılara hitap eden Eufy RoboVac L70 Hybrid, eğlenceli çalışma sistemiyle de üst seviye hijyen sağlamasıyla herkes için büyük yardımcı olmaya aday.

Akıllı telefon uygulamasıyla yönetiliyor

İki temizleme işleviyle rutin paklık işlerini “her şey dahil” prensibiyle devralan minimalist dizaynlı Eufy RoboVac L70 Hybrid, 3,86 kilogram tartıda ve Eufy’nin robot süpürgelerdeki genel tasarım çizgisini yansıtıyor. EufyHome akıllı telefon uygulamasıyla denetim edilebilmesi de süpürgenin bir diğer dikkat alımlı özelliği. Uygulama sayesinde temizleme geçmişini görüntülemek de mümkün. Google ve Amazon Alexa sesli asistan ile entegre edilmiş olması sayesinde ses komutlarıyla çalıştırılabilen RoboVac L70 Hybrid, yapay zekaya dayalı haritalama teknolojisi ile belirlenen gaye noktalarda etkin hale geliyor.

Derinlemesine temizlik

Eufy RoboVac L70 Hybrid, kapsamlı vakumlama için gerekli tüm bileşenlere sahip. Akıllı robot, gelişmiş sensörlerle birleştirilmiş 2200 Pa ultra güçlü emiş gücü ile kapsamlı paklık sağlıyor. 58 desibel çıkış sesiyle sessiz çalışan akıllı robot, sensörleri sayesinde köşeleri çarçabuk dönebiliyor ve tam manasıyla köşe bucak paklık yapıyor.

Robot süpürge, bir ön filtre, ana filtre ve bir koku azaltıcı filtre içeriyor. E12 olarak derecelendirilmiş olan E12 filtresi 0.01 mikron kadar küçük partiküllerin yüzde 99,95’ini yakalayabiliyor. Akıllı robot süpürge, çoklu yüzeylerde akıllı geçişler yapabiliyor ve BoostIQ teknolojisiyle ekstra vakumlama gücü gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırıyor.

2’si 1 ortada L70 Hybrid’in çift fırça ve alt silindiri evcil hayvan tüyleri dâhil olmak üzere her türlü kir ve döküntüyü emmeyi başarıyor. Üstelik çok sessiz çalışıyor. Paspaslama işlevi devreye girdiğinde damlama ve su birikintisi kalmaksızın verimli paklık yapabiliyor. Yüksek oranda emici olan paspas pedi rahatlıkla yıkanabiliyor.

2,5 saat çalışma zamanı

Navigasyon sistemi ile artırılmış verimlilik sunan akıllı robot, 5.200 mAh kapasiteye sahip li-on pili sayesinde 2,5 saatlik çalışma müddeti sunuyor. Pilin şarj edilmesi gerektiğinde, robot şarj ünitesine ulaşarak kenetleniyor ve paklığa daha sonra devam ediyor.

Eufy L70 Hybrid Teknik Özellikleri

  • iPath Lazer Navigasyon teknolojisi
  • Maksimum hassasiyet için AI haritalama teknolojisi
  • 150 dk çalışma süresi
  • Hybrid 2’si 1 – Süpürme ve Silme (Islak ve Kuru)
  • Boost IQ teknolojisi ile gereken yerlerde extra Vakumlama ve Paspaslama –
  • 2200Pa ultra güçlü emiş gücü
  • Akıllı MOP teknolojisi ile otomatik su kontrolü
  • PinPoint Dönüşü – Düşük pil nedeniyle paklık duraklatırsa dahi akıllı hafıza özelliği ile kaldığı yerden paklığa devam edebilme
  • Amazon Alexa ve Google Asistan ile sesli komut
  • EufyHome uygulaması ile hudutları belirleme
Başa dön tuşu