Yenilenen Outlook test için tüm kullanıcılara açıldı

Microsoft Windows için büsbütün yenilediği Outlook uygulamasının tüm kullanıcılar tarafından test edilebileceğini duyurdu.

Microsoft, Mayıs ayında yenilenecek Outlook için birinci sürümü yayınladığında mevzu ile ilgili ayrıntıları aktarmıştı. Mayıs ayında pek çok eksiği olan ve güncellemeleri devam eden Outlook uygulamasında kıymetli bir evre geride bırakıldı. Bu bakımdan yeni Outlook uygulaması, erken erişim ile test etmek isteyen kullanıcılara açıldı.

Yenilenen Outlook neler sunuyor?

Yeni Outlook, web uygulamasını (Outlook.com olarak da bilinir) temel alıyor. Bugünden itibaren Office Insider programındaki herkes yeni Outlook’u Windows’ta deneyebilir. Uygulamada “Yeni Outlook” isminde bir düğmeye yer veren Microsoft, böylelikle yeni sürüme süratli bir formda geçiş yapılmasına imkan tanıyor.

Kullanıcılar rastgele bir data kaybı olmaksızın yeni sürüme geçiş yapabilecek. Ferdî Microsoft hesapları ile test edilebilecek olan uygulamada kolaylaştırılmış yeni düzenler, dinamik sütun genişlikleri dikkat çekiyor. Üstelik Microsoft 3. taraf e-posta hesapları, çevrimdışı mod, içe aktarma, klasör arama üzere pek çok özelliği de kısa müddet içerisinde yenilenen Outlook uygulamasına ekleyecek.

Android için Microsoft Outlook indir

iOS için Microsoft Outlook indir

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu