Yerli otomobil MWC 2020’de sergilenecek

Geçen ay tanıtılan ve büyük ilgi gören yerli arabanın tanıtılacağı birinci fuar aşikâr oldu. Daha evvel TOGG CEO‘su Gürcan Karakaş, aracın araba fuarlarında değil teknoloji fuarlarında sergileneceğini duyurmuştu. Hatta Ocak ayının başında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES fuarında TOGG CEO‘su Gürcan Karakaş bir panele katılmış ve yerli arabayla ilgili bilgi vermişti.

Yerli araba MWC 2020’de sergilenecek

Bu duyurunun akabinde akla gelen birinci fuar ise MWC olmuştu. Her yıl Şubat ayının son günlerinde İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen fuar Türkiye’ye yakın olması sebebiyle birçok Türk şirket tarafından ziyaret ediliyor. MWC bu yıl 24-27 Şubat tarihleri ortasında düzenlenecek. 

Konuyla ilgili açıklama ise TOGG‘un ortaklarından Turkcell’den geldi. Turkcell Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Öztürk, yaptığı açıklama ile müjdeli haberi verdi.

Barcelona’ya otomobilimizi götüreceğiz, göstereceğiz. Birinci kez yerli otomobilimizi tanıtma fırsatı bulacağız” diyen Öztürk, bu açıklama ile yerli arabanın MWC 2020’de sergileneceğini duyurmuş oldu.

Resmi medya sponsoru olduğumuz MWC 2020‘yi yerinde takip edeceğimizi belirtelim. 

Başa dön tuşu