Yılbaşında ne hediye alacağını MediaMarkt Hediye Bulucu’ya sor

Ürün yelpazesinde bulunan yüz binlerce eserle her yaştan ve her zevkten beşere yılbaşı ikramı bulan isteyen MediaMarkt, İkram Bulucu ile 9 farklı kategoride alternatif eserler sunuyor.

Yılbaşında ne ikram alacağını MediaMarkt Armağan Bulucu’ya sor

Büyük bir heyecanla beklenen yeni yıl öncesi Avrupa’nın açık orta bir numaralı teknoloji perakendecisi MediaMarkt, hayata geçirdiği İkram Bulucu uygulamasıyla tüm teknolojiseverlerin armağan bulma telaşına son vermeyi planlıyor. Kulaklıklardan akıllı telefonlara, beyaz eşyalardan bilgisayarlara, hoparlörlere ve aksesuarlara kadar eser yelpazesinde yüzbinlerce alternatif bulunduran MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de hizmet verdiği “Hediye Bulucu” ile 9 farklı kategoriden teknolojisevere armağan sunuyor. Buna nazaran; “Maceraperestlerin, Aksesuarsız Yapamayanların, Gamer’ların, Müzikseverlerin, Dizi ve Sinema Sevenlerin, Hamaratların, Teknolojiseverlerin, Atletlerin ve Bakımına Düşkünlerin en çok tercih ettiği ikramlar, bu uygulamayla tüketicilere sunuluyor.

Hediye Bulucu sayfasında bu kategorilere ek olarak en tanınan, el üretimi, sevgiliye, bireye özel, bayanlara ve erkeklere nazaran armağan ipuçları da bulunuyor. Yılbaşına sayılı günler kalmışken MediaMarkt ise bu uygulamayla büyük umutlarla beklenen yeni yıl öncesi sevdiklerine ikram almak isteyen herkesi “Hediye Bulucu”yu kullanmaya davet ediyor.

MediaMarkt‘ın yılbaşında armağan seçmeyi ve almayı kolaylaştırmak için hazırladığı özel sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu