Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Günleri Başladı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Kulübü’nün her sene düzenlediği ve alanında uzman hocaların bir araya geldiği Astronomi Günleri, 5 Mayıs itibarıyla başladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Kulübü, YouTube hesabında online olarak düzenlenecek olan etkinlik, bugün itibarıyla başladı. Etkinlik 6 Mayıs tarihinde de devam edecek. 

Online olarak düzenlenen Astronomi Günleri etkinliği başladı!

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde gerçekleşecek olan Astronomi Günleri etkinliği, bu sene de birbirinden değerli hocalarla astronominin geleceğine dair gelişmeleri aktaracak. Etkinlik, Yıldız Teknik Üniversitesi Astronomi Kulübü YouTube kanalı üzerinden 5-6 Mayıs tarihlerinde 10.00-14.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi hocalarından Şeyma Çalışkan, Mehmet Taşkın Çay, Nazlı Can, Yamaç Pehlivan, Kazım Yavuz Ekşi, Halil Bağış, Gizem Şengür, Serdar Sarıtaş, Mahmut Tekeş ve Ünal Ertan, astronomi ve uzay bilimleri alanlarındaki çalışmaları anlatacak.

Youtube’dan canlı olarak yayınlanacak etkinliğe katılım için bu linki tıklayabilirsiniz. Etkinlik sonrasında katılımcılara katılım sertifakası da verilecek. 

Başa dön tuşu