YouTube Premium Türkiye’de kullanıma açıldı!

Ücretli özel bir abonelik sistemi olarak tanımlanabilecek olan YouTube Premium özelliği birçok ülkeden sonra Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Bu servisin en değerli özelliği ise görüntüleri reklamsız olarak izleyebilme imkanı sunması.

YouTube Premium Türkiye’de kullanıma açıldı!

Ayrıca görüntüleri art planda dinlemek üzere özellikleri de bulunan servis için aylık abone fiyatı ödemek gerekiyor. Ek olarak YouTube Music Premium özelliğini de barındıran Premium paketleri kullanıcılara farklı bir tecrübe sunuyor.

YouTube Premium Türkiye fiyatları da aşikâr oldu

İnternet olmadan ve art planda da izleme imkanı sunan YouTube Premium’un Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL’den başlıyor. Şayet Aile paketini kullanırsanız aylık 25.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aile paketi en fazla 5 aile üyesi için geçerli oluyor. Ayrıyeten benzeri platformlarda olduğu üzere YouTube Premium’u da fiyatsız olarak 1 ay deneyebiliyorsunuz.

Bu yeni pakete üye olduğunuzda YouTube Originals servisinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu serviste içerik üreticileri tarafından özel olarak hazırlanan görüntüler yayınlanıyor.

YouTube Türkiye basın toplantısı düzenleyecek

Yeni servisle lgilisi var mı bilemiyoruz ancak YouTube 23 Temmuz’da İstanbul’da bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda muhtemelen yeni servisi resmi olarak tanıtması bekleniyor.

Başa dön tuşu