15 Kasım haftası vizyona giren filmler!

Güzelliğin Portresi
Film, yıllardır babası ile görüşmeyen Nisan’ın başından geçen gizemli olayı husus alıyor. Bir gün aldığı haber ile birlikte yıllar evvel kaçtığı babasının konutuna geri dönen Nisan, anılarını hatırladıkça neden buradan kaçtığını da hatırlamaya başlar. Kendisini ve sevdiklerin korumak ismine meskende yaşanan gizemli olayları çözmeyi kendine hedef edinen Nisan bakalım bunu başarabilecek midir?

Asfaltın Kralları
Film, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek öyküsünü bahis almaktadır. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, Bir küme Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir araba yapmalarını ister. Akabinde grup, uzun yıllardır pistlere hükümran olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için süratle işe koyulur. Bakalım takım bu hedefine ulaşabilecek mi? İzleyip daima birlikte görelim.

Lanetli Kardeş
Film, problemleri olan sanatçı Cassie’nin gördüğü cinayet sanrıları ile, bunları resmederek başa çıkmaya çalışmasına odaklanıyor. Ama resmettiği olaylar gerçekleşmeye başlayınca, Cassie’nin sevdikleri tehlikeye girer. Cinayetleri işleyen ile ortasında bir bağ olduğunu anlayan Cassie, bakalım kendini bu durumdan kurtararak birebir vakitte cinayetleri durdurabilecek midir?

Söz Vermiştin
Film, sosyal medya aracılığı ile yolları yine kesişen Nesim ve Lilyan’ın kıssasına odaklanıyor. Müzik imalcisi olan Nedim’in hayatı, bir gün toplumsal medya üzerinden eski okul arkadaşına rastlaması ile farklı bir hal alır. Bu tesadüf, Lilyan ile Nesim’in ortasında kısa müddette büyük bir aşkın oluşmasına vesile olmuştur.

Başa dön tuşu