Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin ( BTC ), birden çok kıymetli dayanak düzeyine ulaşarak 2023’te güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcılar, bu düzeylerin birinci kripto para ünitesinin yükseliş eğilimini sürdürmesi için bir temel oluşturabileceğini umuyor olacak. Yükseliş ivmesi, yatırımcıların makroekonomik faktörlerle ilgili olumlu haberleri yakalamasının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin fiyatı geçen hafta boyunca artmaya devam ederken, yatırımcılar dijital varlığın Şubat ayına girerken tırmanmaya devam edeceğini umuyor olacak. PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Bitcoin’in 1 Şubat 2023’te 21.382 dolardan süreç görmek için daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Yapay zeka kestirimleri, iddiasında Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), rölâtif güç endeksi (RSI) ve başkaları üzere farklı teknik göstergeler kullanır. Bitcoin’in yayınlandığı tarihteki fiyatından %2,6’lık bir artış.

Bitcoin 30 günlük fiyat kestirim tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde, Bitcoin’in fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %0,52’lik küçük artışlarla 20.838 dolardan el değiştiriyordu. Haftalık grafikte varlık %20,63 arttı.

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Stratejik hizmetler platformu XOR’un CEO’su Aurelien Ohayon’un, 2023’ün Bitcoin’in boğa koşusu yaşadığı yıl olabileceğini iddia etmesi değişik. Çünkü araştırmasına nazaran , piyasaya giren birinci kripto para ünitesi tipik olarak dört yıl sonra bir boğa piyasası yaşar ve düşüş piyasası tipik olarak yaklaşık bir yıl sürer.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu