Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Kripto para piyasasındaki yükseliş rallisinin üçüncü haftasına girmesiyle, Cardano ( ADA ) genel coşkulu hissiyatı takip etti ve yatırımcılar, piyasa kıymetine nazaran sekizinci en büyük kripto para ünitesi için daha fazla optimistlik için yer olup olmadığına bakıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

24 Ocak’ta alınan datalara nazaran, kripto izleme platformu PricePredictions’taki makine tahsili algoritmaları Cardano’nun fiyatının 1 Şubat 2023’te 0,3867 ABD doları olacağını varsayım ettiğinden, görünüşe nazaran bu optimistlik yersiz değil.

Gerçekten de, hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), izafi güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren teknik tahlil ( TA ) göstergelerini bir ortaya getirerek, platformun yapay zekası (AI) Şubat ayı başına kadar ADA fiyatında %1,74’lük bir artış öngörüyor.

Cardano 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Cardano fiyat analizi

Cardano, son 24 saatte %1,27 ve hafta boyunca %9,21 artışla 0,3801 $’dan el değiştiriyor ve aylık grafiğinde kümülatif %47,36’lık çıkar elde ediyor.

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut durumda, Cardano’nun piyasa bedeli son 24 saatte 177 milyon dolar aktığı için şu anda 13.20 milyar dolar. Tıpkı vakitte, dijital varlık 0,41 dolar civarında bir dirençle karşı karşıya kalırken, takviye düzeyi 0,34 dolar civarında.

Cardano ağ geliştirme

Bu ortada Cardano’nun geliştirme grubu, yenilikçi bir Python programlama lisanı olan Eopsin’de yazılmış birinci akıllı mukavelenin başlatılması ve Plutus smart’a yeni yerleşik fonksiyonların eklenmesi için bir yükseltme dahil olmak üzere ADA ekosistemini ilerletmek için gece gündüz çalışıyor. mukaveleler.

Ayrıca, platformun 21 Ocak’ta paylaştığı ProofofGitHub datalarına nazaran Cardano, Polkadot ( DOT ), Cosmos ( ATOM ) ve Uniswap ( UNI ) üzere rakipleri geride bırakarak GitHub aktifliğine nazaran kripto sanayisindeki en gelişmiş ağ olarak yer alıyor.

GitHub aktifliğine nazaran en âlâ 10 kripto platformu. Kaynak: ProofofGitHub
Her şey düşünüldüğünde, Cardano, 2023’te, öncelikle ağın bir bütün olarak geliştirilmesi ve ilerlemesi açısından muvaffakiyete hazır görünüyor, zira topluluğunun ve geliştiricilerinin ana telaşı, Cardano’nun kripto para ünitesinin fiyatı değil, yararıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu