Algoritma, 1 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Piyasa kıymetine nazaran en büyük ikinci kripto para ünitesi Ethereum ( ETH ), 2023’e sağlam bir başlangıcın akabinde Ocak ayında direnç düzeylerini test etmeye devam ederken, yatırımcılar Ethereum’un Şubat ayı başına kadar büyümek için daha fazla alana sahip olup olmadığıyla ilgileniyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Kripto izleme portalı PricePredictions’taki makine öğrenme algoritmalarını kullanarak edindiğimiz bilgilere nazaran, 19 Ocak’ta toplanan bilgilere nazaran Ethereum fiyatının 1 Şubat 2023’te 1.582 dolardan süreç görmesi bekleniyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve başkaları üzere teknik tahlil (TA) göstergelerinden elde edilen göstergeler, yapay zekanın %3 gördüğü platformlar ay sonuna kadar artar.

ETH 30 günlük fiyat iddiası. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Ethereum fiyat analizi

Şu anda Ethereum, son 24 saatte %3,9 düşüşle ve evvelki haftaya nazaran %10,85 artışla 1.535 dolardan süreç görüyor ve toplam piyasa kıymeti 188 milyar dolar.

ETH 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

ETH akıllı sözleşmeler

Blockchain yazılım ve geliştirme şirketi Alchemy tarafından yayınlanan “ Q4’22 State of Web3 ” raporuna nazaran, bu temel göstergelerden biri, Ethereum ana ağında dağıtılan akıllı kontratların sayısıdır. Bu sayı 2021 yılına nazaran %293 artarak bir evvelki yılın tepeleri ile kıyaslanabilir oranlara ulaştı.

Dikkat cazip bir halde, bu faaliyet doruğu, kesimin ana borsalarında değerli sermaye çıkışlarına neden olan FTX’in çöküşüyle ​​aynı vakte denk gelen 2022’nin dördüncü çeyreğinde meydana geldi.

Çalışmanın bulgularına nazaran, 2022’nin dördüncü çeyreğinde operasyonel akıllı mukavelelerin sayısı bir evvelki çeyreğe nazaran %453 üzere şaşırtan bir artışla 4,6 milyona ulaştı.

Q4 2022 operasyon akıllı mukaveleleri. Kaynak: Simya

Ethereum’un Eylül 2022’de iş ispatından (PoW) pay ispatına ( PoS ) geçiş, kurumlar da dahil olmak üzere bir dizi farklı paydaşın stakinge olan ilgisinde bir artışa yol açtı.

Son olarak Ethereum ağı, Mart 2023’teki Şanghay güncellemesi halinde bir diğer kıymetli yükseltmeden geçecek. Kilit noktalar ortasında, Şangay sonrası Ethereum kullanımını hem daha süratli hem de daha uygun maliyetli hale getirme potansiyeline sahip olan katman 2 tahlilleri için gaz fiyatında bir düşüş yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu