Algoritma, 1 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Shiba Inu ( SHIB ), 13 Ocak’ta sona eren haftayı piyasadaki en tanınan kripto para ünitesi olarak tamamladı ve dog göğüs token, CoinMarketCap’in trend listesinde birinci sırada yer aldı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Shibarium test ağının ufukta piyasaya sürülmesiyle, Shiba Inu geliştiricileri yeni Ethereum katman-2 blok zincirinin nasıl çalışacağına dair detayları 15 Ocak’ta yayınladığından, tüccarlar ve yatırımcılar SHIB’nin önümüzdeki ay hangi fiyattan ticaret yapacağını bilmek için can atıyorlar.

PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, SHIB’nin yükseliş eğilimini Ocak ayından Şubat ayına kadar uzatacağını öngörüyor. Öngörüye nazaran, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, SHIB’nin yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık % 4,66’lık bir artışı temsil ederek, 1 Şubat’ta muhtemelen 0,000011 dolardan süreç görecek.

AI iddiası, başkaları ortasında hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), rölâtif güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergeleri kullanır.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın vaktinde Shiba Inu, son 24 saatte yaklaşık %0,6 ve evvelki haftaya nazaran %16,29 artışla 0,0000105 $’dan süreç görüyordu.

Özellikle, yılbaşından bugüne (YTD) SHIB, 17 Ocak itibariyle şu anda 5,7 milyar dolar olan piyasa pahasına 1,3 milyar doların üzerinde bir bedel kattı.

Shibarium geliştirme

Shiba Inu’nun geliştiricileri, Shibarium’un piyasaya sürülmesinin “yakında” olduğunu duyurdu ve Layer-2 blok zincirinin işleyişine ait datalar sağladı.

Blog, BONE’nin Shibarium’un gaz jetonu olarak fonksiyon göreceğini ve SHIB’in süreçler sırasında yakılacağını tekrar teyit ediyor. Geliştiriciler ayrıyeten yeni blok zincirinin Doğrulayıcıları ve Yetkilendiricileri için BONE ve planlanan TREAT belirteci açısından seçim ve ödül sisteminden geçerler.

Kripto tüccarları, Shibarium Beta piyasaya sürüldüğünde, Katman 2 Ağı’nın daha fazla fiyat artışı için bir katalizör olacağını umuyor olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu