Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Kripto para piyasası, yılın başında başlayan yükseliş ivmesini sürdürmekte zorlanırken, Solana ( SOL ) da bir istisna değil ve kripto tüccarları ve yatırımcıları, gelecek periyot için fiyatını denemek ve varsayım etmek için göstergelere bakıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Bu bağlamda, dijital varlık izleme ve varsayım platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Finbold tarafından 20 Ocak’ta alınan datalara nazaran Solana’nın 1 Şubat 2023’te 21,58 $ fiyattan el değiştireceğini kestirim etti.

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), izafî güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve başkaları dahil olmak üzere çeşitli teknik tahlil ( TA ) faktörlerine dayanan kestirimler gerçekleşirse, bu şu manaya gelir: SOL fiyatının mevcut fiyatına nazaran %2,37 artacağını söyledi.

Solana 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Solana fiyat kurtarma

Bir hatırlatma olarak Solana, kripto borsası FTX’in çöküşünden ve akabinde Solana blok zincirinin ve onun yerli SOL tokeninin kelamlı bir savunucusu olan kurucusu Sam Bankman-Fried’in tutuklanmasından derinden etkilendi ve fiyatı düştü.

Bununla birlikte, genel piyasadaki yenilenen optimistlik, tokenin toparlanma yoluna başlamasına yardımcı oldu ve bir haftada %24.58 ve son 30 günde %74.25’e kadar yükseldikten sonra şu anda 21.08 $’dan süreç görüyor. evvelki 24 saatte %1,20 kayıp.

Solana 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto izleme platformu CoinMarketCap’ten 20 Ocak’ta alınan en son datalara nazaran, mevcut durumda, 7,82 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle Solana, bu göstergeye nazaran şu anda 11. en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu üstleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu