Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Ripple ile Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ortasındaki uyuşmazlık üçüncü yılına girerken, kripto para ünitesi topluluğu, hayli duyurulan bir davanın merkezinde yer alan token olan XRP’nin gelecekteki bedelini varsayım etmek için göstergelere yöneliyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Finbold tarafından 3 Ocak’ta alınan bilgilere nazaran, 31 Ocak 2023’te XRP fiyatının 0,339721 $ olacağını iddia etti.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) ve öbürleri üzere teknik tahlil (TA) göstergelerini kullanan yapay zeka platformları -%2,07 görüyor Basın vaktinde XRP fiyatından düşüş.

XRP 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle, 2022’nin art planına hakikat, XRP balinaları ve köpekbalıkları tokenin son fiyat düzeltmesinden birikim yapmak için yararlanıyor, tutulan arz yüzdesini %7,23’e çıkararak rekorlar kırıyor ve bu adreslerin sayısını 1.617’ye çıkarıyordu.

XRP fiyat analizi

Mevcut durumda XRP, son 24 saatte %1,15 artışla fakat bir evvelki haftaya nazaran %6,20 düşüşle 0,3472 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa kıymeti 17,47 milyar $

XRP bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe, XRP’nin 0,37 $ düzeyinde şiddetli bir dirençle karşılaştığını öne sürdü ve son harekete dayanarak, tokenin nispeten süratli bir formda 0,343 $ düzeyini geri kazandığını görmek için tercih edildiğini belirtti. Tüccar, 2 Ocak’ta XRP’nin üst taraflı bir ralliden evvel 0,33 doları tuttuğunu görmek istediğini belirtti.

“XRP ile hakikaten bir ton likidite alındı. 0,265 dolara düşmedi, fakat 0,34 doları kaybetmek, ince sipariş defterlerinde süreci hızlandırdı. Tercihen 0,33 doların tutulduğunu görmek isterim ve sonra üst hakikat toparlanabiliriz.”

XRP dayanak düzeyi tablosu teknik tahlili. Kaynak: Michaël van de Poppe

En son Ripple – SEC mahkeme davası güncellemesinde hala bir sonuç olmamasına karşın, davanın kararının nihayetinde XRP’nin umutlarını etkilemesi bekleniyor. Örneğin, dava blockchain şirketi lehine çözülürse, yatırımcılar XRP’nin geleceği hakkında daha optimist hissedebilirler.

Şimdilik, yatırımcıların XRP fiyatını takip ederken davanın günlük olaylarını, piyasa hareketlerini ve AI fiyat iddialarını etkin olarak takip etmesi gerekecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu