Amazon Yeni Teslimat Seçeneğini Duyurdu: Randevulu Teslimat

Amazon Türkiye, Prime müşterilerine özel bugün sürpriz bir adım attı ve randevulu teslimat seçeneğini duyurdu. Müşterilerin alışveriş tecrübelerini kolaylaştıran bu teslimat seçeneği şu an Türkiye’de yalnızca Amazon’da bulunuyor. 

Amazon Türkiye müşterileri artık alt limit olmaksızın satın aldıkları eserlerin teslimatlarının, sipariş edilen tarihten itibaren bir hafta boyunca kendileri için uygun bir vakit dilimi belirleyip direkt adreslerine gerçekleştirilmesini talep edebilecek. Randevulu teslimat ismi verilen bu hizmet sayesinde haftanın 6 günü 08:00 ile 22:00 ortasında bir saatte müşteriler belirttiği adrese kargolarının teslimat yapılmasını talep edebilecekler. Müşterilerinin alt sepet limiti olmadan alışveriş yapabilecekleri bu hizmet birinci etapta 35 vilayette geçerli olacak. Prime üyesi olmayan müşteriler Randevulu Teslimat hizmetinden gönderim başı 14,90 karşılığında faydalanabilecekken Amazon Prime üyeleri bu hizmetten fiyatsız olarak faydalanabilecek.

Amazon Prime Mevcut Teslimat Seçenekleri

Aynı gün teslimat: İstanbul, Kocaeli ve Bursa’nın muhakkak ilçelerinde yaşayan Prime üyeleri, öğle 12’den evvel seçili eserlerden verdikleri tüm alışverişlerinde, İstanbul için ise pazar günleride dahil birebir gün teslimat ayrıcalıklarından faydalanabiliyor.

Ertesi gün teslimat: Ankara, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Bursa ve 13 kentte yaşayan Prime üyeleri, seçili eserlerde teslimatlarını rastgele bir ek fiyat ödemeden sonraki gün teslim alabiliyor.

2 güne kadar teslimat:Adana, Rize, Mersin, Gaziantep ve Diyarbakır’ın içinde olduğu 27 kentte bulunan Prime üyeleri, 2 güne kadar teslimat hizmetinden yararlanabilir.

Şirketin Türkiye’deki Prime üyeliği hala aylık yalnızca 7,90. Prime aboneleri üstte bahsi geçen avantajlar dışında Prime Gaming’e erişim sağlayabiliyor ve burada fiyatsız oyunlar oynayıp, oyun içi eşyalar satın alabiliyor. Bunlara ek olarak Amazon, Prime müşterilerine bir Twitch yayıncısına aylık fiyatsız abone olma imkanı veriyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu