Apple’dan Yeni ve Ucuz Airpods Geliyor

Teknoloji devi Apple’dan yeni bir eser geliyor. Apple analisti Ming- Chi Kuo’nun açıklamasına nazaran Apple Airpods Max’in yeni ve güncellenmiş bir eserini olan AirPods Lite’ı önümüzdeki sene içerisinde çıkaracağını söyledi. Üstelik bu apple Airpods Max’in yeni eseri şimdiye kadar olan Apple Airpodslar ortasında en uygun fiyatlısı olacak. Günümüzde bir çok insan kaybolma ihtimali yüksek olan airpodslara bu kadar yüksek fiyatlar ödemek istemiyor bu yüzden de Apple airpodslar üzerinde istediği satış sayılarına ulaşamadı ancak bu eserin piyasa çıkış fiyatı yalnızca 99 dolar olarak belirlendi. Apple’nin şu an çıkan en düşük fiyatlı modeli 129 dolar ile başlıyordu Apple bu yeni çıkacak olan eseri ile airpods satışlarını artırmayı ve artık eskiyen uygun fiyatlı 2. Jenerasyon kulaklık modeline yeni bir model daha eklemeyi hedefliyor.

Yeni gelecek olan airpodsun tek özelliği fiyatı mı? Tabi ki hayır Apple AirPods Lite’da daha uygun bir ses kalitesi, yeni renkler ve uzun periyodik pil ömrü de vadediyor.

Peki Apple AirPods Lite ne vakit çıkacak? Bu yeni eserin önümüzdeki sene 2024 içerisinde çıkması bekleniyor lakin 2025’e de aksayabileceği de söyleniyor. Ayrıyeten Apple’ın öbür eserlerinin de uygun fiyatlı farklı modellerini çıkartacağı söyleniyor.

Apple, son olarak yeni Airpods 3. Jenerasyon bluetooth kulaklığı satışa sunmuştu. Sanki yeni çıkan bu model Apple’ın 3. Jenerasyon kulaklıklarından yahut birinci sınıf AirPods Max kulaklıklarından daha mı çok tutacak?

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu