ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!

Teknolojioku olarak vakit zaman gerçekleştirdiğimiz müsabakalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. Düzenlediğimiz yarışta armağan olarak bir adet ArmorTR televizyon ekran koruyucusu veriyorduk.

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı aşikâr oldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız ortasından şanslı bir isim bizden  ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazandı. Gerçekleştirdiğimiz yarışta, iştirakçiler ortasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

450 TL pahasında ArmorTR televizyon ekran esirgeyici armağan ediyoruz! / •49”124 Ekran / İştirak Kuralları: Gönderinin altına iki arkadaşınızı etiketlemeniz kafidir. Değerli: Eseri kazanan kişi şahsen gelerek İstanbul’daki Teknolojioku ofisinden eseri teslim alacaktır. Müsabakanın kazananı 9 Temmuz Salı günü toplumsal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Teknolojioku (@teknolojioku)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sistem tarafından iştirakçiler ortasından seçilen isim ise Instagram’dan ”fryatbbn”  oldu. Kendisini tebrik ediyor ve en yakın vakitte bağlantıya geçeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kazanana ek olarak bir yedek talihli de mükafatı almaya hak kazanmıştır. Asil kazanana ulaşılamama durumunda ödül yedek kazanana verilecektir. 

Asil Kazanan: fryatbbn

Yedek Kazanan: waljan83

Teknolojioku olarak bu şekil armağanlar verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin muştusunu verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Başa dön tuşu