Besiege sistem gereksinimleri

Ölümcül silahlar yaratın ve düşmanlarınızı tehdit edin. Bence bu oyun için en güzel özet bu olmalı. Besiege Sistem İhtiyaçlarını bu yazımızda sizin için açıkladık.

Bir bulmaca oyunu olan Besiege, eski bir tema sahiptir. Oyuna girer girmez ana menüsünün epey şık olduğunu görüyoruz. Ayrıyeten, ilerledikçe başka arayüzler için harika bir halde tasarlandığını göreceksiniz. Her neyse oyuna gelelim. Oyuna bir otomobil yaparak haritalarda görünen platformları ortasında koşmaya çalışıyoruz. Her kısmı geçerek oyunda ilerliyoruz. Muhafazalı alan modunda tam bir özgürlükle istediğinizi yapabiliyorsunuz. Besiege çok düşük sistem ihtiyaçlarına sahiptir ve her bilgisayarda oynanabilir.

İlk kısma başında aracımızı birinci olarak kare formunda tasarlamıştık. kare jantlardan ana gövdesine kadar araca dair her şey bizimle. Yani ne istersen yapabilirsiniz. İsterseniz 10 tekerli büyük bir kamyon yapın. Bundan sonra sürüşü tamamladığınızda karşınıza meskenler ve hayvanlar çıkacak. Ve sen onu yok ediyorsun. Ya da ne istersen yap. Elbette bu vazifelerin niteliğine nazaran oluşturduğunuz aracın özellikleri de buna nazaran ayarlanmalıdır. Bu ortada oyunun yer yer hayli kanlı olduğunu da söylemeliyim Örneğin bir kısımda onlarca farklı asker tanışıyorsunuz ve onları öldürmeniz söyleniyor. Bu nedenle aracınıza çeşitli silah ekleyebiliyorsunuz. Örneğin, insanları yanlarına testere takarak kesebilir yahut büyük tekerlekler ezebilirsiniz. Lakin aracı sağlam yapmazsanız kısa müddette bozulur ve onu kaybedersiniz.

Seviyelerde ilerledikçe Bisige’nin zorlaştığını göreceksiniz. Düşmanlarınız silahlar ateş edecek yahut saldıracaklar. Aracı daha da güçlendirmek için zırh ekleyebilirsiniz lakin eklediğiniz rastgele bir zırh sizi daha da yavaşlatacaktır. Yahut aracın uçurmak için bir pervane taktınız. Çok fazla silahınız varsa bu makineler size yetmiyor ve otomobilden inemiyorsunuz. En son çıkan Besiege Steam üzerinden 13 TL’ye satın alarak sahip olabilirsiniz. Şimdi geliştirilmeye etabında olan bu oyun yakın vakitte yeni bir güncelleme geleceği ve bu güncellemelerin nizamlı bir biçimde devam edeceği inanılıyor. Bu nedenle oyuna çeşitli özelikler eklenmiştir. İndirmenizi tavsiye ederim.

Besiege çok düşük sistem ihtiyaçları olan bir oyun. Bu nedenle yalnızca en az ihtiyaçları yayınlanmış ve detaylandırılmamaktadır. Oyunu açmak için Intel Core 2 Duo @ @2.2 GHz’in olabildiğince düşük olmanız gerekir. Bu nedenle sistem ihtiyaçları bakılmadan satın alınabilecek oyunlardan biridir.

Besiege sistem gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP (son SP) ve üstü
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.2 GHz
  • Bellek: 2 GB
  • Gerekli boş disk alanı: 1 GB
  • Ekran kartı: 512 MB
  • DirectX: Dx 9.0c

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu