Cyberpunk 2077 yeni yıla yeni sürümle başlayacak

CD Projekt Red’in CEO’su, Cyberpunk 2077’nin GOTY versiyonunun üzerinde çalışıldığını doğruladı. Kelam konusu sürümün Phantom Liberty’deki ana oyunu barındırması bekleniyor.

Özellikle çıkışından kısa bir müddet sonra bir felaket olarak görülen ve yıllar içinde büyük gelişmelere karşın oynanabilir olduğu söylenen Cyberpunk 2077 büyük bir kademe kaydetti. Elbette kimi kusurların artık oyuncular için eskisi kadar mana tabir etmediğini biliyoruz. Başlarda mali dertler, şirketlerin oyunlara bakış açısını eskisinden daha karanlık hale getirmiş olsa da şirket artık odak noktasını para kazandıran şeylere çevirmiş görünüyor.

Cyberpunk 2077’nin GOTY (Yılın Oyunu) versiyonu 2023’te çıkacak

CD Projekt Red CEO’su Adam Kicinski bunu doğruluyor. Kelam konusu sürümün Phantom Liberty isimli bir genişleme paketinden sonra gelmesi ve geldiğinde onu da içermesi bekleniyor. Kicinski’ye nazaran The Witcher 3 sonunda bir GOTY versiyonu da yayınladı ve o vakitten beri şimdiki tutuldu.Tabii ki oyunun aslında Yılın Oyunu mükafatını aldığı göz gerisi edilemez.Bu Cyberpunk 2077’de bu türlü değildi. Yeniden de CEO, bunun doğal bir ilerleme olduğunu açıkladı.

Cyberpunk 2077 vakit içinde çok değişti ve kusurların birçok düzeltildi. Bu, oyunu daha oynanabilir hale getirdi, fakat beklendiği üzere çalışmadı. Oyuncular ya makûs bir oyun gördükten sonra yapılan düzeltmelerden etkilendiler ya da oyunun kendisi gözlerinin önünde güzelleşti.

Cyberpunk 2077, Yılın Oyunu mükafatını kazandı.

Son olarak, GOTY sürümünün de tam fiyatla yayınlanacağını lütfen unutmayın. Edgerunners, Orion oyunları ve yeni jenerasyon güncellemeler ve The Witcher 3’ün GOTY versiyonu ile Cyberpunk 2077, CD Projekt Red’in önümüzdeki yılı nasıl geçireceğini belirleyecek üzere görünüyor.

Peki siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Şayet oyunu deneyimleme fırsatı bulduysanız görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu