Overwatch fiyatsız oldu!

Overwatch’un aldığı karar kapsamında skinler, geçmiş dönemlerin favori kozmetik eşyaları, eşya kazanma talihi bir hafta boyunca fiyatsız. Overwatch’ın heyecanla beklenen yıldönümü kutlamaları başladı!

Bugünden itibaren 10 Haziran’a kadar PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel dönem aktifliğine katılabilecekler.

Overwatch fiyatsız oldu!

Overwatch’ın yıldönümü bir dizi yeni skin, dans, sprey boya ve çok daha fazlasını da beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak geçen dönemlerin kozmetik eserleri ve birçok eski dönem müsabakası da oyunda tekrar uzunluk gösterecekler. Ayrıntılara süratlice bir göz atmak gerekirse:

  • Bu yıldönümü aktifliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor.
  • Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için orijinal dans emote’ları yolda.

Yıldönümü aktifliği geçmiş dönemlerin kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek Geçmiş dönem müsabakaları Arcade’e geri geliyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu müsabakalar ortasında Overwatch Archive – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Yıldönümü aktifliği için oyuna girenler bir adet ekstra Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti!

50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ek bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor Aktiflik boyunca loot box’larda geçmiş dönemlerin tüm Dönem Aktifliği Loot’ları yer alacak. Overwatch ve Yıldönümü Aktifliği bugünden itibaren 28 Mayıs’a kadar devam edecek deneme müddeti boyunca fiyatsız oynanabilecek.

Bugünden itibaren fiyatsız Overwatch deneme sürümünü Xbox One ve PlayStation 4’e erkenden indirmeye başlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu