Dünyanın en küçük kamerası: Insta360 Go

Teknolojinin gelişmesiyle bir arada küçülen aygıtlar kervanına kameralar da katıldı. Güzelce küçülen bu aygıtlara hoş bir örnek olan Insta360 Go, dünyanın en küçük manzara sabitleme özelliğine sahip kamerası unvanını taşıyor. Mıknatıslı tasarımı ile birçok yere tutturularak kullanılan kamera, görüntü kayıt etme imkanı sunuyor. En fazla 1080p çözünürlüğünde saniyede 30 kare görüntü kayıt edebilen kamera birebir vakitte IPX4 standardında suya ve toza güçlü bir gövdeye sahip.

Dünyanın en küçük kamerası: Insta360 Go

Insta360 Go yalnızca görüntü değil tıpkı vakitte timelapse ve hyperlapse görüntüler da kayıt edebiliyor. Tam dolu pili ile üzerindeki depolama alanına 200’e kadar görüntü manzara saklayabilen kamera, bu manzaraları Android ya da iOS işletim sistemli taşınabilir aygıtlara aktarabiliyor.

Kameranın tahminen de tek eksi istikameti kayıt ettiği görüntülerde 30 saniye sınırır olması. Yani Insta360 Go ile çekim yaparken en fazla 30 saniye kayıt yapabiliyorsunuz. Şarj için kablosuz kulaklıklarda olduğu üzere özel bir kılıfa sahip olan aygıtın ABD fiyatı 200 dolar olarak açıklandı.

Başa dön tuşu