Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu

Dünyanın en sevilen ve en çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 bugün prestiji ile satışa sunuldu.

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu

Merakla beklenen ve en sevilen futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 Mobile versiyonu sonunda satışa sunuldu. Her yıl yayınlanan oyunun geliştiricisi SEGA, FM’in yeni versiyonu Andorid ve iOS aygıtlardan oynanabilecek. Satın almak isteyen kullanıcılar ise fiyat olarak 59.99 TL ödeyecek.

Bilgisayar versiyonunda yer alan menajerlik özelliklerinin bir kısmı, Football Manager Mobile versiyonunda da yer aldı. Ayrıyeten oyundaki oynanabilir lig sayısında artış oldu. Yunanistan ve Danimarka ligleri, oynanabilir ligler listesine ek edildi.

Ayrıca genç kadro çalışmalarının bulunduğu kısımda de yenilikler gerçekleşti. Yeni versiyon ile gençlerin gelişmesi için onlarla bağlantı kurulabilecek, hatta dilerseniz gruptaki yaşlı oyuncuları genç oyuncularla birlikte çalıştırabileceksiniz. Maç öncesinde, devre ortasında, maç sonunda ve gazetecilere yapılan açıklamalarda daha fazla seçenek bulunduğunu görüyoruz.

Gol, ofsayt, sarı ve kırmızı kart gösteriminde şık bir dizaynın bizleri beklediği oyunda tekrar maç ekranı 2 boyutlu olarak bizleri bekliyor olacak. Grafiklerin daha düzgün bir hale getirildiği dikkatimizi çekerken, birçok oyuncuya ilişkin fotoğrafın oyuna eklendiğini görmekte olduğumuzu ayrıyeten belirtelim.

Başa dön tuşu