Tüm Half-Life oyunları Steam’de ücretsiz oldu!

Valve, Half-Life: Alyx öncesi, oyuncuları memnun edecek bir kampanya ile karşımıza çıktı. Serinin Steam’de bulunan tüm oyunları, Mart ayı sonuna kadar fiyatsız olarak oynanabilecek.

Tüm Half-Life oyunları Steam’de fiyatsız oldu!

1998 yılında Sierra Studios tarafından yayımlanan birinci Half-Life oyununun üzerinden tam 22 yıl geçti.  Oyuncular Half-Life 3’ü beklerken, Valve kısa bir müddet evvel, mart ayında tanıtacak olduğu Half-Life Alyx serisi ile oyuncuları şaşırtmayı başardı. Half-Life Alyx‘ın çıkışına az bir vakit kala Valve, hem yeni oyununun tanıtımını yapmak, hem de oyuncuları Half-Life‘a olan ilgiyi tekrar tazelemek için eski oyunlarını fiyatsız olarak sunma kararı almış. Valve yaptığı yeni duyuruyla Half-Life serisinin 1 Nisan’a kadar ücretsiz bir biçimde erişebileceğini müjdeledi.

Half-LifeHalf-Life: SourceHalf-Life: Opposing ForceHalf-Life: Blue ShiftHalf-Life 2Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two olarak serinin 7 oyununu da fiyatsız olarak Steam üzerinden oyuncularına sunan Valve, bu fiyatsız kampanyayı 1 Nisan 2020 tarihine kadar sürdürecek.

Steam’den oyunların sayfasına gidip ‘Oyunu Oyna’ butonuna tıklayarak bu oyunları fiyatsız halde oynayabilirsiniz. Ayrıca Half-Life: Alyx, Steam’de ön siparişe açılmış durumda. Oyunu 82,80 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Başa dön tuşu