Garmin Bounce özellikleri çocukları hedefliyor

Akıllı saatler son vakitlerde çocukları takip etmek için ebeveynlerin en çok tercih ettiği eserler oldu. Garmin Bounce özellikleri ile bu işi daha kolay hale getiriyor.

Çocuklara hitap eden özellikleriyle dikkat çeken Garmin Bounce, takip sistemiyle dikkat çekiyor. GPS ve LTE teknolojisine sahip olan aygıt ebeveynlerin anlık olarak çocuklarını takip etmelerini ve irtibat kurabilmelerini sağlıyor. Son periyotlarda ise popülerliği artan bu akıllı saatlerine Garmin firması da dahil oldu. Garmin Bounce, uygun fiyatlı rakiplerine nazaran GPS ve suya güçlü üzere ekstra özelliklere sahip olacak.

Garmin Bounce özellikleri ve fiyatı aşikâr oldu

Garmin Bounc isimli akıllı saat modeli 1.3 inçlik 240×240 piksel çözünürlüğüne sahip olan LCD ekran ile bir arada sunulacak. Sert plastik gövde 5ATM basınca kadar su altında da güçlü bir performans sergileyecek. Eserin kayışlar da silikon materyallerden üretilmiştir.

GPS ve LTE ilişkisi ile ebeveynler çocuklarını anlık bir biçimde takip edebilecekler. Saatin fitness ve uyku takibi özelliği bulunuyor. Birebir vakitte yüzme seansları da takip edilebilir durumdadır. Güçlü özellikleri sahip olan saat iki gün mühletle kullanılabilir. LYE hizmeti için aylık 10$ fiyatı talep eden Garmin Bounce akıllı saat modelinin fiyat etiketi 150$ halinde belirtilmiştir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu