Google Pixel Fold tasarımı sızdırıldı

Google bir müddettir birinci katlanabilir telefonu olan Pixel Fold üzerinde çalışıyor. Pekala aygıtın tasarımı ve özellikleri nasıl olacak? İşte ayrıntılar;

Google kısa mühlet evvel dünya çapında Pixel 7 ve Pixel 7 Pro amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürdü. Şu anda Google Pixel Fold isimli birinci katlanabilir telefonu üzerinde çalıştığı söyleniyor.

FrontPageTech yeni bir rapor, yaklaşmakta olan Pixel Fold dizaynını ortaya koyuyor. aygıtın beklenen fiyatından ve çıkış tarihinden de bahsediliyor lakin ne yazık ki, özellikleri ilgili bir bilgi şu an için mevcut değil.

Google Pixel Fold imgeleri, OPPO Find N üzere daha büyük ve daha küçük bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Bu nedenle cebinizde kolay taşıyabileceğiniz kompakt bir telefon olacak. Aşağıdaki görsellerden de görülebileceği üzere aygıt, mevcut Pixel 7 serisine benzeri içi boş bir dizayna sahip içeride katlanabilir ekrana ve ardında yatay bir kamera bulunuyor. İşte Google Pixel Fold;

Google’ın birinci katlanır telefonu: Google Pixel Fold

Kapak tarafında 9.5 megapiksel ön kameraya bulunuyor. İçeride diğer bir 9.5MP selfie kamerası var. İmajlar, katlanabilir iç ekranın dört tarafında da kalın çerçevelere sahip olacağını gösteriyor. Kaynağa nazaran aygıtın iki prototipi bulunuyor. Bunlardan biri yerleşik kamera biri yerleşik kamera modülü.

Cihazın üst ve alt kenarları hoparlörlerle çevrili. Sağ kenarda, parmak izi sensörlü birleşik bir güç düğmesi var. Ayrıyeten Altta bir USB-C irtibat noktası var. Art tarafta, kamera bandı ise yuvarlatılmış kenarlara sahip olduğu için Pixel 7 serisi benzemiyor. Aygıt çift kamera kurulumuna ve çift LED flaş bulunuyor.

Yeni raporlar, “Felix” kod isimli bir Google aygıtının Pixel Fold olarak başlatılacağını sav ediyor. Fiyatıyla ilgili söylentiler aygıtın 1.799 dolar fiyat etiketine sahip olacağını ortaya koyuyor. Savlar doğruysa Google, Mayıs 2023’te düzenleyeceği bir sonraki geliştirici konferansında Pixel Fold’u tanıtacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu