Google Play Store Türkiye’nin en iyi uygulama ve oyunları! – 2019

2019’un en güzel uygulaması: Ablo

Ablo ile dünyadaki farklı insanları ve kültürleri tanırken beşerlerle tanışıp ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dünyanın öteki ucundaki yeni yerleri keşfet ve saklı tüm cevherlerini keşfet. Seyahatin sırasında seyahat arkadaşlarıyla tanış ve birlikte unutulmaz anlar yaşa.

Ablo’yla farklı kültürel geçmişleri olan gerçek beşerlerle manalı ilişkiler kurabilirsin. Hangi lisanı konuştuğunun kıymeti yok, beşerlerle kendi lisanında konuşabilirsin. Entegre lisan çevirme özelliği, zenginleştirici bir tecrübe yaşarken birbirinizi anlayabilmenizi sağlar.

İndirmek için burayı tıklayın.

2019’un en güzel uygulaması (Halk oylaması ile): Oyna Kazan

Oyna Kazan ile Tüm Türkiye’den rakiplerinizle, arkadaşlarınızla hatta ailenizle birlikte yarışabilir ve büyük para mükafatlarını kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi müsabakalarından biri olan Oyna Kazan mükafatları hergün dağılmaya devam ediyor. Oyna Kazan’da yalnızca bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular etabına geldiğimizde, müsabakada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik mükafatlar, gerçek karşılık verdikçe katlanarak artıyor. Müsabakada kalan son 1 kişi ise, kazandığı ortak mükafatların yanında, 1.’lik ödülünün de sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para mükafatı kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!

İndirmek için burayı tıklayın.

2019’un en uygun günlük yardımcı uygulamaları sırası ile;

ActionDash: Dijital İstikrar ve Ekran Müddeti yardımcı

ActionDash, Dijital İstikrar uygulamasını bir başlangıç noktası olarak alır, tüm Android kullanıcıları için kullanılabilir hale getirir, daha sonra gelişmiş bilgiler ve güçlü özelleştirmelerle daha derin bir tecrübe sunar.

ActionDash kullanım datalarını direkt Android’den alır; bu nedenle kullanmanın piliniz üzerinde hiçbir tesiri yoktur. Hepsinden düzgünü, ActionDash’ın görselleştirmeleri direkt Android’den geliyor, uygulamayı birinci yükledikten sonra, bakmak için bir haftadan daha fazla kullanım geçmişine sahip olacaksınız!

İndirmek için burayı tıklayın.

Post-it

Uzun yıllardır not almamız konusunda imdadımıza yetişen ve hayatımızın bir modülü haline gelen Post-it, artık akıllı telefonlarımızda.

İndirmek için burayı tıklayın.

Başa dön tuşu