Huami’den yeni ürünler geliyor!

Xiaomi bünyesinde yer alan Huami akıllı saat ve kablosuz kulaklık modelini tanıtmak için gün sayıyor.

Huami’den yeni eserler geliyor!

Xiaomi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve epeyce başarılı eserler ortaya çıkaran Huami yeni eserlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Huami’nin CES 2020 fuarında yeni akıllı saat ve kablosuz kulaklık modelini tanıtması bekleniyor.Firmanın tanıtacağı akıllı saat modelinin Amazfit Bip S olarak isimlendirileceği elde edilen bilgiler ortasında yer alırken, kablosuz kulaklık modelinin ismi şuan için bilinmiyor.

Huami, CES 2020 için iki eserin tanıtımını gerçekleştireceğini açıkladı. Firma tarafından yapılan açıklamalarda kullanılan  “beklemeye değecek” sözü ise eserlerin nasıl olacağı konusunda daha çok merak uyandırdı. Amazfit Twitter hesabının tanıtımı gerçekleştirilecek akıllı saat modeli ile ilgili yaptığı paylaşım epey dikkat çekti. Tanıtımı gerçekleştirilecek Amazfit Bip S isimli akıllı saat modelinin paylaşılan görüntüde kare bir yapıya sahip olduğu fark ediliyor. Uzun bir pil ömrü sunacağı belirtilen akıllı saat modeli şimdiden teknoloji tutkunlarında merak uyandırdı.

Firmanın tanıtacağı öbür eser ise kablosuz bir kulaklık modeli. İsmi bile açıklanmayan bu eserle ilgili olarak rastgele bir bilgi paylaşımı yapılmazken, esere ilişkin fotoğrafta kulaklığın kulak içi formunda bir dizayna sahip olduğu dikkat çekerken kablosuz kulaklık modeli markanın akıllı saat ve spor bilekliği kategorisi dışındaki birinci eseri olma özelliğini de taşıyacak.

Kullanıcıların merakla beklediği akıllı saat:Huami Amazfit X

Aslında kullanıcıların Huami firması tarafından tanıtılması merakla beklenen eseri Huami Amazfit X akıllı saat modeli. Yalnızca konsept olarak tanıtılan bu eserle ilgili olarak firma yetkililerinin yaptığı açıklamalardan anlaşıldığı kadarıyla eser konsept olarak kalmayacak. Amazfit X modelinin  2,07 inç, 430 nit parlaklık ve 326 ppi kıymetlerini kullanıcılara sunan AMOLED bir ekran ve 220 mAh bir pille piyasaya sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu