Huawei FreeBuds Lite Türkiye’de!

TWS (Gerçek Kablosuz Tasarım) tasarımı ile kablosuz teknolojiyi tüketiciye sunan Huawei FreeBuds Lite, dokunmatik denetim, faal gürültü tedbire ve 12 saat kesintisiz çalma mühleti ile çarpıcı sesi bir ortada sunarak rakiplerinden ayrılıyor.

Huawei FreeBuds Lite Türkiye’de!

Karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçeneklerini aerodinamik bir gövde yapısında birleştiren Huawei FreeBuds Lite, ister ofiste ister sporda olsun her türlü ortam ve durumda kullanılabilecek bir tasarım anlayışı sunuyor. Toplam 4 çift değiştirilebilir kulak ucu seçenekleri ortasında spor yapanlar için de ekstra hafif, yumuşak, cilt dostu silikon formda olan kulak ucu bulunuyor. Kulak temas bölgelerindeki hava ve ses geçiren özel kısımlar, steteskop tesirinden kaynaklanan rahatsız edici ses basıncını azaltırken, kulak içi terlemeyi de önleyerek konforlu bir kullanım sağlıyor. Her kulaklıkta bulunan çift mikrofon, hem kaliteli telefon görüşmesi tecrübesi sunarken, eşsiz faal gürültü engelleme özelliği sağlıyor. Profesyonel Nano kaplamaya sahip tasarımı, antrenman sırasında yahut yağmurlu günlerde IPX4 dereceli günlük su ve ter direnci sağlıyor.

Şarj kutusu içerisinde otomatik olarak şarj olan kulaklıklar, kutu açıldığı anda Bluetooth ile anında akıllı cep telefonuna bağlanıyor. Kullanıcılar bu süreci sırf bir sefer manüel olarak yaptıktan sonra FreeBuds Lite, geri kalan tüm vakitlerde süreci otomatikleştirerek kullanım kolaylığı sunuyor.

Dış yüzeyleri dokunmatik alanlara sahip olan Huawei FreeBuds Lite, akıllı cep telefonlarının yapay zeka asistanları (Google Asistan ve Siri) ile yalnızca iki dokunuş ile kullanılabiliyor. Her iki kulaklığa birden iki kez dokunarak aramalar cevaplandırılabiliyor ve sonlandırılabiliyor. Ayrıyeten sağ kulaklığa iki kez dokunarak müzik işlevleri ayarlanabiliyor.

Huawei FreeBuds Lite’ın kulak içine denk gelen kısmında kullanılan kızılötesi algılayıcılar, kulaklığın takılı olup olmadığını algılayarak müziği yahut konuşmayı durdurabiliyor. Bu özellik, birebir vakitte kulaklığın pil ömrüne de katkıda bulunarak daha uzun müddet şarj gerektirmeden kullanılabilmesini sağlıyor.

Ses şoförü için kompozit titanyum kaplı büyük diyafram kullanan Huawei FreeBuds Lite, 7mm dinamik şoförleriyle istikrarlı ses ayarlama, keskin tiz, doğal alto, derin bas ve daha varlıklı detaylarla çarpıcı sesler sunuyor. Şarj kutusu ile 12 saat müzik dinleme tecrübesi sunan Huawei FreeBuds Lite, sırf kulaklıkların kendi şarjları ile 3 saat çalma müddetine erişebiliyor. Yalnızca 15 dakikalık şarj ile 90 dakikalık çalma mühletine yetecek pil şarjı elde edilebiliyor.

Huawei FreeBuds Lite Türkiye fiyatı

Huawei FreeBuds Lite, 599TL tavsiye edilen son tüketici satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Başa dön tuşu