Huawei Kadıköy Servis Merkezi hizmet sunmaya başladı

Huawei kullanıcılarının teknik servis hizmetlerinden daha rahat ve süratle yararlanabilmeleri için Huawei, İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. İstanbul Kadıköy’ün en kıymetli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde açılışı yapılan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi’nde eser satışı 19 Ekim Cumartesi, teknik servis hizmeti 21 Ekim Pazartesi gününden itibaren başladı.

Huawei Kadıköy Servis Merkezi hizmet sunmaya başladı

Açılışın birinci gününde tüketicilerin çok ağır ilgiyle karşıladıkları Huawei Kadıköy Servis Merkezi, kampanyaları ve indirimli fiyat fırsatlarıyla da Huawei kullanıcılarının yanında olacak.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Her türlü telefon tamiratında 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Şayet bu günler tatil ise yahut servisler kapalı ise gelecek birinci gün aktivite devam ediyor.

Huawei Servis Günleri, ayda bir defa teknik servise kendisi gelip aygıtı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını direkt Huawei teknik servisine getirdiklerinde, sadece 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Başa dön tuşu