HUAWEI MatePad Pro 2022 öne çıkan özellikleri

HUAWEI’nin en yeni amiral gemisi tableti HUAWEI Matepad Pro 2022 ile karşınızdayız. Şahane görünümü, güçlü işlemcisi ve yapabildikleriyle ilgiyi hak eden tablet ise yeni MatePad Pro.

HUAWEI MatePad Pro, neredeyse kimi dizüstü bilgisayarların ekranları boyutunda olan 12,6 inç ekrana sahip birinci HUAWEI tablet Ekranın boyutu kıymetli zira, ekran alanınız arttıkça tabi ki tabletle yapabilecekleriniz de buna bağlı olarak artıyor. öbür bir faktör de, MatePad Pro üzere güçlü aygıtlarda birden çoklu masaüstünü desteklemesidir. Bu sayede ekranda birden fazla uygulamayı çalıştırabilir ve bant genişliğini verimli bir halde kullanabilirsiniz. HUAWEI MatePad Pro’da birebir anda dört adede kadar uygulamayı açabilir. İkincisi, yaratıcılar için ekran dijital bir tuval üzeredir. büyük ekran size yaratıcılığınızı özgür bırakma özgürlüğü verir.

Tablet ekranının özellikleri ortasında OLED panel, %90 ekran gövde oranı, yüksek renk doğruluğu, ΔE < 1, 120 Hz yüksek yenileme suratı ve 1,07 milyar renk ekran üzere kıymetli özellikler yer alıyor. TÜV Rheinland Full Deva Display 3.0 Sertifikas’nı sahip alan tablet, donanım düzeyinde düşük mavi ışıklı göz müdafaa özellikleri, kullanıcının görsel sıhhatini muhafazası için her ayrıntısı dikkate alıyor.

HUAWEI MatePad Pro 2022 Üretkenlik ve Office

Kullanıcılar tabletle uygulamaya göz atarken, uygulamanın her iki yanındaki boşluklarda üst yahut aşağı kaydırarak uygulama alanları ortasında gezinebiliyor. Uygulama Çoklayıcı üzere kullanıcı dostu arayüz dizaynları burada devreye giriyor.

Biri ekranın sol tarafında, başkası sağ tarafında olmak üzere iki bölünmüş pencereyle ile kullanıcı, güya birebir anda iki pencere açıkmış üzere, kilit işlevinin kilidini açarak, tıpkı uygulamayı her iki pencerede de kullanabilir. Örneğin, bir üretkenlik/sohbet uygulamasında kullanıcılar bir pencerede arkadaşlarıyla konuşabilir ve öbür bir pencerede e-posta yazabilir. Yahut bir alışveriş uygulaması kullanarak iki pencereden kullanarak iki eser fiyatları kolaylıkla karşılaştırabilirler.

HUAWEI’nin Uygulama Çoklayıcı, kullanıcıların büyük tablet ekranlardan keyfini çıkarmasını sağlar ve ihtilal niteliğinde bir yatay kullanıcı tecrübeleri sağlıyor.

Huawei uygulama galerisi ve öbür kıymetli yazılım özellikleri

En değerli noktalardan biri olan yazılım kısmına geçelim. Programın Huawei akıllı telefonlar ve tabletlerde eşsiz bir yeri var. Zira Huawei bu alanda tahlilleriyle tüketici buluşuyor. Huawei Uygulama Galeri ve HMS Huawei Taşınabilir Servisleri- telefonun kalbini oluşturuyor.

Peki, Huawei Uygulama Galerisi buna bedel mi?

Temel olarak, yanıt katiyetle evet. Zira Huawei kendi pazarını ön plana çıkarmaya başladığından beri ülkemizde bulunan tüm kıymetli uygulamaları peş peşe App Gallery eklemiştir. Tahminen en sevdiğiniz oyun şimdi uygulama galerisine ulaşmadı lakin, bankacılık uygulamaları, E-Devlet üzere güvenlik için olmazsa olmaz uygulamalar süratle sistem yer alıyor. Üstelik alışveriş uygulamaları günlük hayatımızda o kadar tanınan hale geldi ki, uygulamaları galerisi listesine süratle eklendi.

Ayrıca tablet kelam konusu olduğunuzda hem Huawei’nin kendi hem de desteklediği uygulamalar çok ilgi görüyor. Not alırken, çizim yaparken, 3 boyutlu işlerle uğraşırken ve bilhassa M-Pencil kullanırken daha verimli olmanızı sağlayacak birçok uygulama var. Bu yüzden M-Pencil ile tablet kullanmak çok hoş.

Ancak, uygulama galerisinde olmayan bir Android uygulamasına erişmek istediğinizi varsayalım. Tek yapmanız gereken Petal Search’ü kullanmak. Petal Search, gereksiniminiz olan tüm programları kolay kolay bulmanızı sağlayan, işletim sistemine adanmış bir arama motorudur. Diğer bir deyişle, sadece ilgilendiğiniz şeyleri bulmak için bir uygulama değil, birebir vakitte kullanmak istediğiniz uygulamalara erişmenin en kolay yolu.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu