Huawei Watch 3 Pro taksi çağırma özelliği devreye alındı

Huawei Watch 3 Pro, birbirinden farklı özellikler ile kullanıcılara kusursuz bir kullanım sunuyor. Şimdi ise Huawei Watch 3 Pro taksi çağırma özelliği tanıtıldı.

1.43 inç boyutuna sahip olan Huawei Watch 3 Pro isimli akıllı saatler için taksi çağırma özelliği geliştiriliyor. AMOLED ekranıyla dikkat çeken Huawei Watch 3 Pro,yeni özellikler ile daha fonksiyonel bir kullanım sunmayı hedefliyor. Huawei Watch 3 Pro, 466 x 466 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olup, gövde kısmında titanyum alaşım kullanılmıştır. 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanıyla güçlü bir kullanım sunan Huawei Watch 3 Pro ile kullanıcılar artık çarçabuk akıllı saatlerinden taksi çağırabilecekler. Kullanıcıların bu özellikten faydalanabilmesi için Harmony OS 3’ün en son sürümü güncellenmiş olması gerekiyor.

Huawei Watch 3 Pro ile taksi çağırmak mümkün

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden Huawei tarafından yapılan yeni bir çalışma Çin’in gündeminde dikkat çekti. Kullanıcılar artık, Petal Maps uygulamasını kullanarak akıllı saatlerinden süratle taksi çağırabilecekler. Kullanıcılar taksi çağırmanın yanı sıra çağırdığı taksinin modeli ve güzergahını da çarçabuk seçebilecekler. Patel Maps’in haritası sayesinde taksinin çıktığı nokta ile ulaşacağı güzergah hakkında da bilgi edinmek mümkün olacak. Zaman içerisinde değerli datalar toplayacağı düşünülen kelam konusu bu özellik daha sonra kullanıcıların yardım etmesiyle birlikte güzergahların listesi genişletilecek ve ilgili güzergahlar bireylere önerilecek. Bunun yanı sıra Huawei Watch 3 Pro’daki navigasyon sisteminin Huawei dışında farklı bir şirkete bağlı değildir.

Huawei tarafından aktarılan bilgilere nazaran Watch 3 Pro modelinin arayüzü, plaka, renk ve rota üzere taksi bilgileri sunmaktadır. Kullanıcılar buradan, şoförün gerçek vakitli olarak nerede olduğunu ve seyahat müddetinin ne kadar olacağı üzere detaylar hakkında bilgi edinebiliyorlar. Bunun yanı sıra şifresiz ödeme sistemi ile uyumlu bir altyapıya sahip olan bu akıllı saat ile, seyahatin bitmesi durumunda ödemeyi otomatik bir formda de yapabilirsiniz.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu