Huawei Watch GT3 SE incelemesi

Etkileyici Huawei Watch GT3 SE, hoş ve pratik tasarımı neler sunuyor? Bu soruya Huawei Watch GT3 SE incelemesi ile yanıt veriyoruz.

Huawei Watch GT3 SE, çok âlâ bir dizayna sahip baş değiştirebilme ve uzun pil ömrü, 100`den fazla idman ve kullanışlı özellikleriyle Huawei Watch GT3 SE incelemesi ile yeni akıllı saat modelini yakından bakıyoruz.

İşte Huawei Watch GT3 SE incelemesi ve aygıt hakkında bilmeniz gereken her şey

1,43 inç ekran boyutuna sahip olan Huawei Watch GT3 SE, bu ekran 466 x 466 piksel çözünürlük sunuyor. 326 PPI piksel yoğunluklu ekranda Corning Gorilla Glass takviyesi sahip. Böylelikle aygıtın AMOLED ekranı, çizilmelere ve darbelere karşı korunmuş oluyor.

Giyilebilir bir dizayna sahip olan akıllı saat, uzun müddet meselesiz bir halde kullanılabiliyor. Cam elyaf destekli polimer üretilen saat gövdesi 11 mm kalınlığında ve yalnızca 35,6 gram yükünde. Bu, da saatin rahat bir biçimde kullanılmasını sağlar.

Huawei tarafından üretilen akıllı saat, kullanım tecrübesini bir üst düzeye taşıyan epey başarılı bir özellik sahip. Giymek istediğiniz kıyafetin fotoğrafını çekerek saat kadranının, kıyafetinizin renk ve desenlerine uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Watch GT3 SE`de saat yüzü özelliği kullanmak için Sıhhat uygulaması Aygıt kısmını gitmeniz ve akabinde saatinizi bulmanız gerekiyor. Saat yüzleri kısmından “Diğer”i seçip akabinde “Ben” kısmını bulabilirsiniz.

Beş hassasiyetli GNSS yörünge pozisyonlandırma sistemi ile donatılmış olan saat, parazit tedbire fonksiyonları sunarak harici pozisyonlandırma sinyallerinin gücünü ve kararlılığını büyük ölçüde geliştirir. Bu, saatin dış yerlerde meselesiz bir halde kullanılmasını sağlar. Saatin göze çarpan özellikleri ortasında 100`den fazla eğitim modu yer alıyor. Kayak, snowboard, yürüyüş, tırmanma, koşu, açık havada yüzme, bisiklete binme üzere birçok kapalı ve açık hava sporunu destekliyor.

Cihaz, istediğiniz idman cinsini sık kullanılan antrenmanlar listesine ekleyebilmenizi, ve gereksiz antrenmanları listeden çıkarmanızı sağlıyor. Otomatik spor tanıma fonksiyonuyla ön çıkan akıllı saat, gerçek vakitli sesli hatırlatma fonksiyonu de sahip.

Huawei TruSport teknolojisini destekleyen akıllı akıllı saat, profesyonel bir ferdî antrenörlük rolünü oynuyor. Çeşitli idman bilgilerini tahlil eden aygıt, bu bilgiler ışığında şahısların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olacak birtakım ipuçları veriyor.

Sağlıklı bir ömür için kimi değerli bilgilere erişebilmenize sağlayan aygıtı, 7/24 kalp atış suratı izleme, uyku kalitesini izleme, gerilim izleme, 7/24 SpO2 izleme ve adet döngüsü izleme özellikleri sahiptir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu