HyperGear ürünleri Bilkom Güvencesiyle Türkiye’de

Dünyanın öncü teknoloji markalarının 30 yılı aşkın müddettir Türkiye’de dağıtımını üstlenen Bilkom, şık ve estetik olduğu kadar uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken HyperGear eserlerini tüketicilerle buluşturuyor.

HyperGear eserleri Bilkom Garantisiyle Türkiye’de

Teknoloji meraklılarının şık görünme ve moda olanı kullanma muhtaçlığını karşılayan, üstelik bunu yüksek fiyat etiketlerine başvurmadan yapan HyperGear, taşınabilir şarj aygıtları, şarj ve USB kablolarıyla kesintisiz güç kaynağınız olurken, müzik dinleme zevkini üst seviyeye çıkaran fonksiyonel kulaklıklarıyla da göz dolduruyor.

Basların da keyfini çıkarın!

‘Bilkom Güvencesiyle’ tüketiciyle buluşan yeni HyperGear kulaklıklar, müzikseverlerin gürültü ve ortam sesinden etkilenmeden adeta müziğin büyülü dünyasında kaybolmalarına imkân veriyor. HyperGear kulaklıklar, hassas bas ayarı da içeren ses kalitesinin yanı sıra yeni kuşak tekniklere dayanan şık dizaynıyla da giyilebilir teknolojinin en hoş örneklerinden birini oluşturuyor.

Güç her vakit sizinle!

Gün içinde en istenmeyen şey, telefonunuzun şarjının apansız ve üstelik rastgele bir prize erişiminiz yokken bitmesidir. HyperGear İkili USB Taşınabilir şarj aygıtı, bu türlü istenmeyen durumlarda aygıtlarınız için mümkün olan en âlâ yedek güç kaynağına sahip olmanızı sağlıyor. 10.000, 12.000 ve 16.000 mAH batarya gücünde üç farklı seçeneğe sahip olan eser, sağladığı şarj gücünün yanında son derece hafif olması ile öne çıkıyor.

Uzun ömürlü ve süratli şarj deneyimi

Şarj ve data transferi konusunda sıklıkla sorun yaşayan biriyseniz yeni HyperGear MFi Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu tam size göre… Güçlendirilmiş gerilme noktaları sayesinde uzun mühlet dayanacak biçimde tasarlanan kablo, azamî süratte şarj ve eşleştirme imkânı sunuyor.

Başa dön tuşu