İki kapılı Tesla Cybertruck versiyonu ortaya çıktı

Tesla Cybertruck ile ilgili geçtiğimiz günlerde birinci paylaşımlar yapılırken artık iki kapılı Tesla Cybertruck versiyonu ortaya çıktı. İşte bahisle ilgili ayrıntılar.

Tesla’nın Petersen Müzesi’ndeki standı, şirketin geçmişine ve yıllar içinde elektrikli araçlarda baskın bir güç haline gelmesine yardımcı olan eserlere bir bakış açısı sunuyor. Stantta yer alan yeni Tesla Cybertruck ise şirketin bir sonraki atılımını de gösterdi.

İki kapılı Tesla Cybertruck görüldü

Cybertruck stant alanında otomobilin bir tasarım taslağı var. Bu kroki çok özel. Zira tasvir ettiği kamyonet resmi olarak duyurulan Cybertruck’tan çok farklı. Eskizdeki araç iki kapılı. İki kapılı Cybertruck’ın taslağında araba, Tesla’nın şu anda duyurulan Cybertruck prototipinden daha kompakt görünüyor. Lakin bagaj hacmi değişmemiş ve çok fazla kargo taşıyabiliyor.

Tesla Cybertruck’ın klasik versiyonu 2019’da piyasaya sunulduğundan bu yana büyük ilgi gördü. Fakat çeşitli nedenlerle başlangıçta 2021’in sonunda üretime girmesi planlanan model, tekraren ertelendi. Lakin şu anda 2023 ortalarına kadar ertelenen Cybertruck için tüketici heyecanı yüksek. Bu yılın kasım ayı prestijiyle Cybertruck rezervasyon sayısı 1,6 milyonu aştı.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu