Kalıphane Raflarını Hangi Sektörler Yoğun Olarak Kullanıyor?

Üretim yerlerinde iş güvenliğinin sağlanması, ürün şekil ve parçalarının korunması en önemli unsurlardır. Dışarı çekilebilir kalıp raf sistemleri, kalıplar, pervazlar veya motorlar gibi. Ürünlerinizi en hızlı şekilde depolayın, kaydedin ve işinizin güvenliğini sağlayın.

Enjeksiyon rafı, çekmecelerin genişliğini değiştirebildiğimiz ve rafların derinliğini ve yüksekliğini seçebildiğimiz için ihtiyaçlarımıza mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Sistem tamamen de monte haldedir. Bu, birimler eklemenize veya rafları kaldırmanıza ve gerektiğinde farklı konumlara taşımanıza olanak tanır. Kalıp raflar birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Çekmece Kalıp Raflar

Çekmeceli Kalıp Rafı, büyük ve ağır tek öğeleri veya birden fazla küçük öğeyi, parçayı sabitlemek için harika bir sistemdir. Kilitleme sistemi, çekmece tamamen kapatıldığında veya açıldığında devreye girer. İş güvenliği üst düzeydedir. Çalışma alanınızın optimum kullanımı için kalıplarınızı düzenli ve düzenli bir şekilde saklayın.

Kalıp ve pervaz gibi ürünler tek operatör tarafından kolayca çekmecelere yerleştirilir. Bu şekilde çok fazla zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

Ağır sanayide kullanılan yüksek tonajlı kalıpların dikey istiflenmesinde kullanılan, farklı ağırlıktaki ürünlerin yukarı doğru yüklenmesi için uygun depolama sağlayan depolama raf sistemi.

Sismik güvenliği artırmak için ek önlemlerle nakliye güvenliğini yüksek seviyede tutarak, kalıp deposunu, yük taşıma kapasitesini yük taşıma raporuna göre belirleyen yatay ve dikey kirişlerle yeniden tasarlıyoruz.

Kalıp Raf Sistemleri

Hemen hemen her depolama konumuna uyacak şekilde bir kalıp raf sistemi yapılabilir. Bu kalıplanmış raflar, farklı türde ürünleri depolamak için kullanılabilir. Farklı kullanım ve saklama koşullarına göre tasarlanan raflar, depolama alanını daha konforlu hale getiriyor. Dayanıklı köpük depolama raf sistemimiz, beklediğiniz standart haline geldi.

Yüksek kalite standartlarıyla donatılan bu raflar, montajı zahmetsizdir ve gerektiğinde kolayca de monte edilebilir. Çok çeşitli ebat ve genişliklerde mevcut olup, her türlü depolama ortamında kullanılabilir. Kullanım kolaylığı nedeniyle endüstriyel sektörde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Araç İçi Takım Dolabı Nedir?

Kamyonet, minibüs, kamyonet gibi araçlara dolap, raf gibi ürünleri monte ederek yükleme kapasitesini artıran sisteme araç içi takım dolabı denir.

Şehirlerarası taşımacılıkta kullanılan bu araçlara yerleştirilen dolaplar, firmaların ürünlerini taşımasını kolaylaştırmıştır. Bu durumda daha fazla ürün taşınabilir ve maliyetler düşürülebilir.

Kalıp Rafların Fiyatları

Sünger raf sistemleri işletmedeki en etkili sistemlerdir. Bu raf sistemlerinin öne çıkan bir yönü bulunduğu yere fonksiyonellik katmasıdır. Mevcut kapasiteye en uygun şekilde uyum sağlarlar ki bu da kapasite arttığında ürünleri istiflemede çok önemli bir avantajdır. Şekilli rafların fiyatları da bu rafların tasarımına ve boyutlarına bağlıdır.

Üstün kalite ve uygun fiyatları ile bu raf sistemlerinin kullanımı da kolaydır. Bu rafların en önemli yönlerinden biri de ihtiyaçlarınızı karşılamanın ve firmanıza her yönden yerden tasarruf etmenin en iyi yolu olmalarıdır. Bu raf sistemleri ekonomiktir. Kalıp rafları ağır sanayide çok yüksek tonajlı kalıpların profesyonelce istiflenmesine yardımcı olmak için kullanılan depolama raflarıdır.

Başa dön tuşu