Kripto paralar şimdi de golf sahalarında

Turnuvada dereceye girenlerin mükafatları kripto para cinsinden verilecek. Böylelikle Türkiye’de birinci sefer bir golf turnuvasının mükafatı kripto para ile verilmiş olacak.

Kripto paralar artık de golf sahalarında

Yaklaşık 9 ay evvel hizmete giren kripto para alım-satım platformu Bitci.com, sporseverleri Bodrum’da bir ortaya getirecek çok değerli bir tertibe konut sahipliği yapıyor. 16-17 Ağustos tarihlerinde, Çağdaş Holding ve Swissôtel Resort Bodrum Beach’in dayanaklarıyla Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenecek Bitci.com Bodrum Golf Cup’a Türkiye’nin farklı bölgelerinden çok sayıda golf tutkunu katılacak. İki gün sürecek tertip, ödül sistemiyle de Türkiye’de bir prensip imza atacak. Bitci.com Bodrum Golf Cup turnuvasında dereceye girecek isimler, mükafatlarını kripto para olarak alacak. Ödül kazanan atletler, sahip oldukları kripto paralarla ilgili tüm alım satım süreçlerini Bitci.com üzerinden yapabilecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci.com’un Kurucusu Burak Çağdaş Çağlar, bugüne kadar hayata geçirdikleri uygulamalarla kripto para piyasasında çok sayıda birincisi başardıklarının altını çizerken, “Yerli ve yabancı atletlerin iştirakiyle 16-17 Ağustos tarihlerinde düzenleyeceğimiz Bitci.com Bodrum Golf Cup da bu birincilerin bir devamı. Bu tertiple birlikte birinci kere Türkiye’de bir golf turnuvasının mükafatı kripto para ile verilmiş olacak. Bitci.com olarak, ilerleyen periyotta sporun farklı alanlarına takviye vermeye devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu