Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirledi!

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat iddiası, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

2022’ye güçlü bir başlangıcın akabinde, kripto para tacirleri ve yatırımcılar bir sefer daha Shiba Inu’yu ( SHIB ) tartışıyor ve birçok kişi bu kripto paranın 2021’de elde ettiği tepelere ulaşma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirledi!

Shiba Inu’nun kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak en az kıymetlenen varlıklar ortasında olduğunu gösteren 20 Ocak’taki bilgilerle birlikte SHIB ağındaki gelişmeler ve devam eden token yakımı göz önüne alındığında.

Bu doğrultuda, kripto takip platformu CoinMarketCap üyeleri tarafından verilen oylar, Finbold tarafından 20 Ocak’ta alınan datalara nazaran, SHIB’nin 31 Ocak 2023’te ortalama 0,00001064 $ fiyattan süreç göreceğini öngörüyor.

1.754 üye oyu varsayımları gerçek çıkarsa, bu, dog göğüs token fiyatının Ocak ayı sonuna kadar %-7.09 yahut -0.0000008119 $ daha düşeceği manasına gelir.

SHIB toplumsal ortalama fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB topluluğunun evvelki altı aya ait iddialarının performansını dikkate alarak, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatını %68,31’lik bir doğruluk oranıyla tarihî olarak varsayım etti.

SHIB varsayımları geçmiş bilgileri. Kaynak: CoinMarketCap

AI, 1 Şubat için SHIB fiyatını varsayım ediyor

PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, kripto topluluğuna kıyasla, SHIB’nin Şubat ayına gerçek biraz daha yüksek süreç yapma mümkünlüğünün yüksek olduğunu iddia ediyor.

Shiba Inu, varsayımını yapmak için başkalarının yanı sıra hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), izafi güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergeleri kullanan AI teknolojisine nazaran, Shiba Inu 1 Şubat’ta 0,000011 dolardan süreç görecek.

Şu anda Shiba Inu, günde %0,62 ve evvelki yedi günde %18,11 artışla 0,00001147 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa bedeli 6,2 milyar $.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

İyimser kripto piyasası ve ekosistemindeki olumlu olaylar, örneğin SHIB grubunun uzun müddettir beklenen 2. katman blok zinciri Shibarium’un temel unsurlarını açıklaması, Shiba Inu’nun yükselişine katkıda bulunmuş ve piyasa bedelinin bir haftada 1,7 milyar dolar büyümesine yardımcı olmuş olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu