2019’un en iyi Android hava durumu uygulamaları

Gerek işe yahut okula giderken, ya da güne başlarken, merak ettiğimiz şeylerin başında hava durumu gelir. Hava soğuk diye konuttan mont ile çıkıp tüm gün elde taşımak yahut sıcak diye ince giyinip tüm gün üşümek hepimizi sinirlendiren bir durumdur.

Balkona çıkıp hava durumunun nabzını ölçme devirlerinden sonra gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlardan hava durumunu öğrenebiliyoruz.Fakat birtakım uygulamalar var ki şimdiki değil ve hava durumu açısından bizleri yanıltabiliyor.

Bu duruma maruz kalmamanız için 2019 yılının en düzgün, en muteber ve en yanlışsız hava durumu uygulamalarını siz kıymetli okuyucularımız için bir ortaya getirdik.

İşte 2019’un en güzel Android hava durumu uygulamaları;

Hava Radarı

Çoğu hava durumu uygulamasında radar özellikleri bulunur, fakat sahiden güzel bir radar uygulamasına gereksiniminiz varsa, profesyonel meteorologların ve fırtına peşindeki bireylerin kullandıklarını kullanmalısınız.

Radarscope uygulaması içinde hakikaten yüksek çözünürlüklü radar taramaları ve başka özellikler için ikincil abonelikler mevcut. Fakat fırtınalı havalarda bu huni bulutlarını, kasırgaları ve dolu çekirdeklerini izlemek için  Pro abonelikleri kullanmanız gerekecek.

Hava Radarı uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Yahoo Hava Durumu

Geniş kitleler tarafından beğenilen ve o anki hava durumunu yansıtan olağanüstü fotoğraflara ve birçok inanılmaz özelliğe sahip bir uygulamadır.

Yeni tasarımı ile Yahoo Hava Durumu uygulaması ile hava durumunu daha evvel hiç olmadığı kadar renkli takip edebilirsiniz ve en son hava durumu bilgilerini gösteren ana ekran widget’ını sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın en beğenilen özellikleri:
– Geniş kitleler tarafından beğenilen, bulunduğunuz yeri, günün saatini ve o anki hava durumunu yansıtan kusursuz fotoğraflar
– 10 günlük ve 24 saatlik sıcaklık varsayımları de dahil olmak üzere detaylı hava durumu bilgileri
– Etkileşimli radar, uydu, sıcaklık ve rüzgar haritaları
– Sert hava durumu uyarıları
– Hareketli gün doğumu ve gün batımı saatleri ile rüzgar ve basınç modülleri
– Nem sensörü, UV endeksi ve yağış ihtimali
– Yeni ana ekran widget’ları

Uygulama Google Play’de fiyatsızdır.

Yahoo Hava Durumu uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Başa dön tuşu