Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirledi!

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi, sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

XRP’nin fiyatı, çok yıllı bir düşüş eğilimini bilakis çevirebileceği bir kavşakta. Kasım 2021’den bu yana, SEC – Ripple davası güncellemeleri, gelişmeler ve Ripple tarafından yapılan duyurular üzere olaylar varlığın fiyatını etkiledi.

Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirledi!

Taraflar, 19 Ocak 2023 prestijiyle tüm önergelere ait özetlerinin tamamını sunmuşlardır. Yargıç Analisa Torres şimdi bir karar vermemiştir. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a nazaran, “önümüzdeki tek haneli aylarda” bir karar bekleniyor, bu da Haziran ayı kadar erken olabilir. Başka birçok XRP yatırımcısı üzere Garlinghouse da ödeme devinin mahkemede galip geleceğinden emin.

Bununla birlikte, fiyat iddiası özelliğini kullanarak XRP’nin 31 Ocak 2023’te ortalama 0,39 ABD doları fiyattan el değiştireceğini varsayım eden kripto izleme platformu CoinMarketCap’in üyeleri, XRP’ye ait coşkuyu paylaşmıyor.

1.675 üyenin oylarının varsayımları doğruysa, XRP fiyatı, bu yazı yazılırken 0,4209 ABD Doları olan bugünkü bedelinden ay sonuna kadar -%6,96 yahut -0,02928 ABD doları kadar düşecek.

XRP topluluk fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Son dört ayda, topluluk tarihî olarak XRP’nin fiyatını %90,79’luk nispeten yüksek bir doğruluk oranıyla belirledi ve en son Aralık ayı genel doğruluk derecesi %80,02’ydi.

XRP AI fiyat tahmini

Yapay zeka (AI) araçları hakkında yakın vakitte yapılan çok şeyle, PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, XRP’nin 1 Şubat’ta 0,4003 dolardan süreç görmesinin beklendiğini iddia ediyor.

Mevcut durumda XRP, son 24 saatte %4,13 ve pahalı yedi günde %9,41 artışla 0,4214 $’dan el değiştiriyor ve toplam piyasa pahası 21,4 milyar $.

XRP 7 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, XRP ile izlediği dayanak düzeylerini açıkladı.

“0,395 doları dayanak olarak görmek istiyorum. Değilse, bir sonraki adımda 0,35 dolara bakıyor olacağım.”

XRP dayanağı. Kaynak: Michaël van de Poppe

Buna karşılık, XRP fiyatı 30 günlük, 50 günlük ve 100 günlük Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA) üzerine çıktıktan sonra çok değerli bir düzeyde. Bu EMA’ların üzerindeki kırılma, alıcı ilgisini gösterdi ve çok yıllı düşüş trendi çizgisinden bir kırılma, XRP fiyatının 0,4930 doların üzerine çıkmasını sağlayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu