Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı

Microsoft, yeni jenerasyon Surface Pro ve Surface Laptop modellerini Çarşamba günü yani 2 Ekim tarihinde düzenleyeceği özel bir donanım etkinliğinde tanıtacak. Lakin aygıtların tanıtımından evvel sızan basın görselleri kullanıcıları meraklandırmayı başardı.

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı

Microsoft’un 2 Ekim tarihinde düzenleyeceği aktiflikte tanıtmayı planladığı Surface Pro ve Surface Laptop modellerine ilişkin basın görselleri sızdırıldı. Kullanıcıların pek fikir sahibi olmasına imkan sağlamayan görsellerde eserlerin geriden çekilen manzaraları yer alıyor. Donanım olarak iyileştirmeleri barındırması beklenen Surface Pro 7 ve Surface Laptop 3 modellerinin sızdırılan görsellerinden sonra tasarım manasında büyük iyileştirmeler sunması beklenmiyor.

Özellikle Surface Pro 7’nin iki farklı sürüm ile kullanıcılara sunulması ve bu iki sürümden birinin başkasına nazaran daha küçük ekran çerçevesine sahip olacağı kestirim ediliyor.

Surface Laptop 3 modelinde ise 15 inçlik bir modele yer verileceği kestirim edilirken, yeni renk seçeneklerine de yer verilmesi beklenen modellerle ilgili olarak USB-C temas noktasının da piyasaya sunulacak eserlerde yerini alması bekleniyor.

Başa dön tuşu