Nintendo Switch’in en iyi 10 oyunu

Bu yazımızda sizler için en âlâ Nintendo Switch oyunlarını listeledik.

Nintendo Switch, lansmanından bu yana oyuncular için favori bir taşınabilir konsol oldu. Yenilikçi sistemi, hoş görünümü ve eşsiz oynanışı ile oyunculara eşsiz bir denetim tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten olağan bir denetimci olarak kullanılabiliyor olması oyunculara özgürlük veriyor. Bu yazımızda sizler için en âlâ Nintendo Switch oyunlarını listeledik.

Pokemon Sword & Shield

Game Freak tarafından yaratılan ve en yeterli Pokemon oyunlarından biri olan Sword and Shield, Nintendo Switch’te oynanabilecek en düzgün oyunlardan biridir. Pokemon serisini seviyorsanız, anahtarınız için bir kılıç ve kalkan almalısınız.

Splatoon 2

Her yerde ateş etmeye çalıştığınız bu oyun Switch sahipleri için hayli eğlenceli. Oyundaki en düzgün sanatkarın kazandığı bu oyun eğlenceli ve keyiflidir.

Tunic

Son vakitlerde bağımsız bir stüdyo tarafından piyasaya sürülen Tunic, hoş bir sanat yapıtı. Eski Zelda oyunlarının tadına sahip olan bu oyun, Dark Souls serisinden esinlenmiştir. Tunic, hem sanatsal hem de estetik fikirlerin ahengini sunuyor. Kıssasını kapalı ve derin bir lisanla anlatan Tunic, diyalog yerine anlatımı kullanmayı tercih ediyor. Switch’te oynaması olağanüstü olan Tunic, Nintendo’ya özel olarak çıkarsa şaşırmayız.

Bayonetta 2

En uygun Hack and Slash oyunlarından biri olan Bayonetta serisinin birinci oyunu birçok platformda oynanabilse de ikinci oyun yalnızca Nintendo Switch sahipleri için yayınlandı. Nintendo Switch sahipleri bu efsaneyi isteyip Slash’i hacklemek isterlerse şanslılar zira serinin gelecekteki oyunları yalnızca Switch için çıkacak.

Super Smash Bros. Ultimate

Nintendo birçok eşsiz oyun sunuyor ve bu markalar sayesinde Nintendo oyunları büyük bir iş. Pekala tüm Nintendo karakterleriyle bir dövüş oyunu nasıl görünürdü? Bu sorunun karşılığı Harika Smash Bros. Oyun, Ultimate’da birçok Nintendo karakteriyle savaşmanıza imkan tanıyor. Maalesef ülkemizde tanınan bir oyun değil fakat dünyanın geri kalanında tanınan bir oyundur. Favori Nintendo karakterinizi seçin ve öteki karakterleri yenmeye çalışın. Bilhassa arkadaşlarınızla oynaması çok eğlenceli olan Üstün Smash Bros. Ultimate, her Nintendo hayranının oynamak isteyeceği bir oyundur. Son vakitlerde çıkan en düzgün dövüş oyunlarından biridir.

Mario Kart 8 Deluxe

Nintendo Switch satın alıp Mario Kart oynamamaya kıymet mi? Mario Kart 8 Deluxe, son vakitlerin en yeterli yarış oyunlarından biridir. Mario serisinde gördüğümüz özelliklere sahip heyecanlı bir yarışa kim hayır diyebilir? Rekabet düzeyinin yüksek olduğu bu oyunda kazanmak için her şeyi göstermeniz gerekiyor. Öğrenmesi kolay ve ustalaşması güç bu yarış oyununu oynarken vaktin nasıl geçtiğini unutacaksınız.

Animal Crossing: New Horizons

Son vakitlerde tanınan bir oyun haline gelen Animal Crossing: New Horizons toplumsal medyaya girdi. O denli ki hayatında hiç oyun oynamamış olanlar bile Animal Crossing’in birbirinden hoş ve hoş dünyası nedeniyle Nintendo Switch almak istiyor. Bir ömür simülasyonu olan Animal Crossing’i geçerek keyifli vakit geçirmek mümkün.

Süper Mario Odyssey

Gişe rekorları kıran ve tahminen de en âlâ çok oyunculu oyunlardan biri olarak ihtilal niteliğinde olan Üstün Mario Odyssey, her Nintendo Switch sahibinin oynaması gereken bir oyundur. Kelamda “kontrollü” oyunlardan biri olan Muhteşem Mario Odyssey, platform oyunlarının oynanışının ne kadar derin olabileceğini size gösterecek.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Yalnızca en âlâ Nintendo Switch oyunu değil, birebir vakitte görüntü oyun tarihindeki en uygun oyunlardan biri olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild, piyasaya sürülmesinden bu yana dalga dalga dalga dalga dalga dalga yayılıyor ve otoriteler tarafından gibisi görülmemiş bir tenkit aldı. Açık bir dünyaya sahip olan ve eşsiz sistemiyle kendi cinsine öncülük eden The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch denilince akla birinci gelen oyun oluyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu