Türk Telekom’dan 10 GB ücretsiz hediye!

Dün yaşanan İstanbul sarsıntısının akabinde Türk Telekom taşınabilir bağlantı ağında yaşanan sıkıntılardan sonra şirketten özer açıklaması gelmişti. Abonelerinin gönlünü almak isteyen Türk Telekom, artık de iki ay içinde verilmek kaydıyla 10 GB veri paketi armağan edeceğini duyurdu. 

Türk Telekom’dan 10 GB fiyatsız hediye!

İşte Türk Telekom’un Teknolojioku haber merkezine gönderdiği açıklama:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha inançlı irtibat için yaptığımız taşınabilir teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen sarsıntı, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir müddetliğine de olsa kesintisiz bağlantı sağlayamamanın derin ıstırabı içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz tecrübeden dolayı samimiyetle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek ismine, tüm taşınabilir abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB taşınabilir internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha düzgün hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu