Nissan, Deprem Bağışı İçin Topladığı Parayı Açıkladı

Nissan, Kahramanmaraş depremlerinden sonra başlattığı “20 bin TL bağış, 20 bin TL indirim” kampanyasında kaç para toplandığını açıkladı. Şirket, nisan ayında da devam edecek kampanya için nihai hedefini de açıkladı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 50 binin üzerinde vatandaşımızı hayattan koparan depremler, dünya çapında ses getirdi. Bu bağlamda; hemen her sektör, depremzedelere bağış yapmak için harekete geçti. O şirketlerden bir tanesi de Nissan‘dı. İlk aşamada bölgeye 1 milyon euro bağış yapan firma, müşterileriyle iş birliği içerisinde ikinci bir kampanya da başlatmıştı.

Bu kampanya kapsamında deprem bölgesine 20 bin TL bağış yapan tüketiciler, satın alacakları Nissan otomobillerden 20 bin TL indirim alacaklardı. Yani aracın fiyatının 20 bin TL’lik bölümü, AFAD, Kızılay, veya Ahbap aracılığıyla deprem bölgesine gidecekti. Nissan’dan şimdi konuyla ilgili bir açıklama geldi. Şirket, başlattığı kampanya sayesinde depremzedelere ulaşan bağış miktarını açıkladı.

4 milyon TL yardım toplandı!

Nissan Türkiye CEO’su Charbel Abi Ghanem tarafından yapılan açıklamalarda, kampanya kapsamında 4 milyon TL bağış yapıldığı ifade edildi. Kampanyanın nisan ayında da devam edeceğini söyleyen Ghanem, bu ay sonuna kadar 10 milyon TL‘lik hedeflerinin bulunduğunu aktardı.

2024 Nissan GT-R Tanıtıldı! Her Bir Noktası Kendine Hayran Bırakıyor

Bu arada; Nissan’ın internet sitesinde konuyla ilgili bir özel bir sayfa olduğunu belirtelim. Burada bulunan bağlantı aracılığıyla ulaşabileceğiniz sayfada, yardımların nasıl yapıldığını ve Nissan’ın indirim kampanyasından faydalanmak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini tüm detayları ile öğrenebiliyorsunuz.

Başa dön tuşu